دختر خفاشی در Birds of Prey حضور ندارد، اما فیلم انفرادی‌اش در حال توسعه است؛

طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی سالهاست که منتظر ساخته شدن فیلم انفرادی دختر خفاشی هستند، و زمانی که دی‌سی تایید کرد فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) قرار است ساخته شود، این امید وجود داشت که در آن شاهد معرفی این قهرمان خفاشی باشیم؛ اما این اتفاق قرار نیست رخ دهد. بدون شک Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) یکی از مورد انتظارترین فیلم های دنیای سینمایی دی‌سی است، این فیلم اوایل ۲۰۲۰ راهی گیشه می شود و تریلر رسمی آن هم تایید کرده که یک عنوان اکشن و به شدت مهیج است.

در این فیلم ما شاهد تشکیل شدن گروه پرندگان شکاری خواهیم بود، اما تفاوت های آشکاری بین نسخه سینمایی این گروه و نسخه کمیک بوکی آن وجود دارد، از جمله همین دختر خفاشی. در فیلم، هارلی کویین (با بازی مارگو رابی) کسی است که گروه پرندگان شکاری را گرد هم می آورد و‌ سپس آن را رهبری می کند، اما در کمیک ها دختر خفاشی رهبر گروه است. با این وجود، امیدوار بودیم در Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) حداقل شاهد معرفی این شخصیت باشیم، که ظاهرا قرار نیست این اتفاق هم رخ دهد.

همچنین بخوانید | دی‌سی: Birds Of Prey داستان هارلی کویین را روایت می کند، اما فیلم او نیست!

سو کرول که تهیه‌کننده فیلم پرندگان شکاری است، در پاسخ به این سوال که آیا در فیلم شاهد حضور بت‌گرل خواهیم بود یا نه، گفته که “شما قرار نیست دختر خفاشی را ببینید. من فقط قصد دارم بگویم که نه. این مسئله به استودیو (برادران وارنر) ربط دارد. اما فیلم انفرادی دختر خفاشی در دست توسعه قرار دارد.” باید اشاره کنیم که وارنر وظیفه نگارش فیلم‌نامه‌ Batgirl را به خانم کریستینا هادسون (نویسنده Bumblebee) سپرده، از طرفی ساخت و اکران این فیلم را در اولویت کارهای خودش قرار داده، و انتظار می رود که خیلی زود نام کارگردان آن بطور رسمی فاش گردد.

Birds of prey 2020

طرفداران کتاب های مصور دی‌سی از شنیدن این خبر به شدت ناراحت می شوند، چون برای آنها گروه پرندگان شکاری بدون بت‌گرل معنی ندارد، اما چون هارلی کویین در مرکز حوادث این فیلم قرار گرفته، استودیو اجازه حضور دختر خفاشی را نداده و در عوض قصد دارد برایش یک فیلم انفرادی بسازد — که تصمیم درستی بوده. البته بعد از اینکه فیلم Batgirl ساخته شد، اگر از نظر خط زمانی مشکلی وجود نداشته باشد، بعید نیست که شاهد ملاقات پرندگان شکاری با دختر خفاشی باشیم.

همچنین بخوانید | کارگردان Joker دو پروژه درجه بزرگسال دیگر را هم به دی‌سی پیشنهاد داده؛

هنوز بطور دقیق معلوم نیست که ما چه زمانی موفق به ملاقات با این قهرمان پرطرفدار خواهیم شد، بزودی یا خیلی دیر، ولی اینطور که شنیده ایم، Batgirl بطور مستقیم با فیلم The Batman (به کارگردانی مت ریوز) در ارتباط خواهد بود؛ البته هنوز نمی دانیم که بت‌گرل قرار است در فیلم انفرادی بتمن حضور داشته باشد یا نه، ولی از آنجا که در The Batman شاهد حضور یک بروس وین جوان خواهیم بود، پس وقایع فیلم Batgirl هم باید در گذشته اتفاق بیافتد، که در این صورت امکان روبرو شدن دختر خفاشی و پرندگان شکاری وجود نخواهد داشت — باید اشاره کنیم که چیزی هنوز بطور رسمی تایید نشده.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline