وارنر بروس کار بر روی فیلم سینمایی Batgirl (دختر خفاشی) را با یک نویسنده جدید ادامه می دهد

کمپانی وارنر بروس همچنان در حال کار بر روی فیلم سینمایی Batgirl است فقط با این تفاوت که نویسنده فیلم Bumblebee (ﺑﺎﻣﺒﻠﺒﯽ) خانم ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﻫﺎﺩﺳﻦ را برای نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ آورده است. وارنر بروس دنبال بهترین راه برای توسعه ﺩﻧﯿﺎﯼ سینمایی ﺩﯼﺳﯽ می باشد، و آنها در حال انجام این کار زیر نظر رهبر جدید خودشان ﻭﺍﻟﺘﺮ ﻫﺎﻣﺎﺩﺍ هستنـد. این استودیو اخیرا چند پروژه را به جاهای خوبی رسانده است؛ اما آینده بعد از فیلم Wonder Woman 2 هنوز نامشخص به نظر می رسد. یکی از پروژه هایی که قرار بود خیلی زود به نتیجه برسد و تولید آن در آینده ای نزدیک آغاز شود، یک فیلم انفرادی برای شخصیت باربارا گوردون است. اما زمانی که جاس ویدون نویسنده کارگردان Batgirl اوایل سال جاری میلادی خودش را از پروژه کنار کشید، این فیلم یک قدم به عقب برداشت.

حال در غیاب ویدون (Avvengers)، فرصتی پیش آمده تا استودیو برای تولید دومین فیلم از فرانچایز سینمایی DCEU که قهرمان آن مونث است از یک فیلمساز خانم استفاده کند. وارنر بروس حتی پیشنهاد هایی را از سوی نویسندگان کمیک بوکی مثل ﺭﮐﺴﺎﻥ ﮔﯽ دریافت کرده است، اما اکنون اینطور به نظر می رسد که آنها ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪنویس خانم خودشان را پیدا کرده اند، اما کسی نیست که قبلا ارتباطی با این پروژه داشته باشد.

طبق گزارش تازه هالیوود ریپورتر، ﮐﺮﯾﺴﺘﯿﻨﺎ ﻫﺎﺩﺳﻦ قرار است یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ جدید برای فیلم سینمایی Batgirl بنویسد. آخرین فعالیت او، نوشتن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Bumblebee برای کمپانی پارامونت بوده است. جالب است بدانید این نخستین باری نیست که هادسن برای ﺑﺖﮔﺮﻝ می نویسد، او قبلا برای نوشتن یک فیلم Birds of Prey برای کمپانی ﺩﯼﺳﯽ استخدام شده بود. وضعیت این فیلم در حال حاضر نامعلوم است، اما کار بر روی فیلم جدید نشان می دهد که Birds of Prey ساخته نخواهد شد اما چیزی که هادسن برای آن نوشت در حدی خوب بود که WB/DC دوست دارند به همکاری با او ادامـه دهند.

همچنین بخوانید: تریلر جدید فیلم Solo: A Star Wars Story (ﺳﻮﻟﻮ: ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ) بلاخره منتشر شد

زمانی که هادسن برای ساخت فیلم Birds Of Prey استخدام شده بود، این ایده برای فیلم وجود دارد که شخصیت هارلی کویین (با نقش آفرینی Margot Robbie) را به سینما بازگردانند. در این فیلم می توانستیم شاهد یک گروه از شرورهای زن به رهبری هارلی کویین باشیم که در مقابل یک گروه از قهرمان های زن قرار می گیرند. طبق تایید هالیوود ریپورتر، ﺑﺖﮔﺮﻝ یکی از اعضای تیم قهرمان بوده است. با توجه به اینکه ظاهرا حضور بعدی هارلی در Gotham City Sirens (اگر ساخته شود)، یک فیلم انفرادی یا Suicide Squad 2 (جوخه انتحاری) خواهد بود، وارنر بروس می تواند از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Birds of Prey خانم هادسن بعنوان یک زیرساخت برای دو فیلم مختلف استفاده کند.

باید اشاره کنیم که هنوز هیچ اطلاعاتی از فیلم سینمایی Batgirl نداریم اما این احتمال را می دهیم که در آن بجز دختر خفاشی شاهد حضور شخصیت های نام آشنای دیگری هم باشیم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline