فیلم The Batman: اولین نگاه رسمی به لباس بتمن

مت ریوز با انتشار یک ویدیو به طرفداران این امکان را داد تا نخستین نگاه رسمی خودشان را به لباس بتمن (با بازی Robert Pattinson) داشته باشند. فاز تولید فیلم سینمایی The Batman چند هفته‌ای هست که آغاز شده و ما نیز منتظر بودیم تا تصویر یا ویدیویی رسمی از ظاهر بتمن جدید دی‌سی فاش شود، که حالا همینطور شده است.

فیلم The Batman بدون شک مورد انتظارترین فیلم در دست توسعه دی‌سی و وارنر بروس است، انتخاب کارگردان کاربلدی مثل مت ریوز باعث شد انتظارها از این فیلم افزایش پیدا کند، سپس هم رابرت پتینسون بعنوان بازیگر نقش بروس وین انتخاب شد و با وجود اینکه مخالف زیاد داشت، در نهایت بعنوان بتمن آینده هالیوود پذیرفته شد. او مدام از ابرقهرمان نبودن بتمن در این فیلم صحبت می‌کرد، از طرفی ریوز تصاویری از Batman ’66 (با بازی ادام وست) در صفحه‌های اجتماعی خودش منتشر می‌کرد، که باعث شد از خودمان بپرسیم The Batman قرار است چه نوع فیلمی باشد؟

همچنین بخوانید | سال ۲۰۲۲ و ۴ فیلم از دی‌سی (DC)؛

اما حالا، تازه‌ترین توییتی که مت ریوز در صفحه رسمی توییتر خودش منتشر کرده به ما کمک می‌کند تا دریابیم که با چه مدل بتمنی طرف هستیم. این لباس واقعا جالب و چشم‌نواز طراحی شده، خیلی شبیه به لباس بتمن در بازی‌های Arkham است، و با یک نگاه اجمالی به آن می‌توانیم بگوییم که رابرت پتینسون قرار است بتمنی از نوع «خفن» باشد!! در مورد موزیک این ویدیو باید بگوییم که هنوز معلوم نیست بخشی از موسیقی اصلی خود فیلم است یا اینکه برای این ویدیو ساخته شده، ولی می‌دانیم که اثری است از مایکل جاکینو (شگفت‌انگیزان، پیشتازان فضا) که جزو آهنگ‌سازهای کاربلد هالیوود است. ویدیویی که مت ریوز منتشر کرده ظاهر شخصیت اصلی فیلم The Batman را فاش نموده، حال انتظار می‌رود که بزودی ظاهر شخصیت دیگر بازیگران حاضر در فیلم هم فاش شود؛ اندی سرکیس (Venom 2) که در نقش آلفرد پنی‌ورث ظاهر می‌شود، پل دینو در نقش ادوارد نیگما ملقب به ریدلر، کالین فارل در نقش اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن، جان تورتورو در نقش کارمین فالکون، پیتر سارسگارد در نقش جیل کولسون، جفری رایت جیمز گوردون و زوئی کراویتز در نقش سلینا کایل ملقب به زن‌ گربه‌ای.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam 2 تابستان ۲۰۲۰ جلوی دوربین می‌رود، همزمان با Black Adam

در حال حاضر تمرکز همه بر روی The Batman قرار دارد که در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ راهی گیشه خواهد شد، فیلمی که بدون شک پتانسیل زیادی برای تبدیل شدن به اثری موفق را دارد. این فیلم اگر موفقیت مورد انتظار استودیو را کسب کند، به احتمال خیلی خیلی زیاد صاحب یک ادامه خواهد شد، و اگر همه چیز طبق انتظار پیش برود اصلا بعید نیست در نهایت شاهد خلق یک سه‌گانه باشیم.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline