فیلم The Batman بهار 2019 جلوی دوربین می رود، حضور بن افلک بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ تایید شد

با وجود اینکه هنوز نمی دانیم بن افلک قرار است در فیلم انفرادی هنوز بدون عنوان بتمن باری دیگر لباس شوالیه تاریکی را بر تن کند یا نه، گزارش های تازه منتشر شده ادعا کرده اند که او بعنوان ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ در پروژه سینمایی The Batman مت ریوز حضور خواهد داشت؛ از طرفی طبق تازه ترین اطلاعات منتشر شده، تولید این فیلم بهار سال آینده آغاز خواهد شد — که در واقع یک خبر خیلی خوب محسوب می شود.

هفته قبل بود که خود مت ریوز به یک تاریخ شروع تولید احتمالی اشاره کرده بود، اما تاییدیه این زمان اعلام شده و نقش پشت دوربینی افلک در پروژه جدید بتمن از یک لیست در وبسایت Production Weekly نشات می گیرد. طبق گزارش تازه Pursue News جف جانز و کمپانی جدید او Mad Ghost هم جزو لیست هستند، نام ریوز نیز بعنوان تنها نویسنده این فیلم ذکر شده است.

همچنین بخوانید: بلک مانتا نقش خیلی بزرگی در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ ایفا خواهد کرد

بن افلک و جانز در اصل تنها نویسندگان فیلم انفرادی بتمن بودند، که طی ماه آوریل سال ۲۰۱۶ بعد از ماه ها گوش دادن به شایعه ها اعلام شد. اما دیری نپایید که افلک از مقام نویسندگی و کارگردانی کناره گیری کرد [در فوریه سال ۲۰۱۷ بود]، سپس ﻓﯿﻠﻢنامه آنها کنار گذاشته شد. طبق گزارش های قبلی مارک بامبک (War for the Planet of the Apes) با ریوز مشغول کار بر روی فیلم‌نامه‌ بـود، اما طبق لیستی که توسط Production Weekly منتشر شده ظاهرا تنها ریوز نویسنده این فیلم است.

بتمن 2020

بعد از ترک کردن مسئولیت نویسندگی و کارگردانی، شایعه شد که بن افلک قصد دارد بطور کل DCEU را ترک کند و دیگر در نقش بتمن ظاهر نخواهد شد. اما ریوز به تازگی در صحبت های خودش اشاره کرده که هنوز با بن افلک در ارتباط است. البته ما در این نقطه نمی توانیم با قاطعیت بگوییم که افلک واقعا قصد کنار گذاشتن شخصیت بتمن را دارد یا نه، اما به شایعه ها نمی توان پایان داد.

همچنین بخوانید: دگرگونی های کمپانی WB تاثیری بر روی برنامه های فیلم The Batman ندارد

باید اشاره کنیم ریوز به تازگی فاش کرد که فیلم هنوز بدون عنوان بتمن قرار نیست به روایت داستان خاستگاه شوالیه تاریکی بپردازد — یعنی یک اقتباس از قوس داستانی Year One نخواهد بود. ریوز طی یک رویداد اظهار داشت که “سال اول یکی از بسیار کتاب های مصوری است که من دوست دارم. ما بطور قطع در حال انجام Year One نیستیم…“” او همچنین اشاره کرد که برای ساخت این فیلم هیچ کمیک خاصی مورد اقتباس قرار نمی گیرد، ولی این حرف او به مفهوم الهام نگرفتن از کمیک های مختلف بتمن نیست.

فعلا بن افلک کسی است که در این فیلم لباس بتمن را می پوشد و ما نیز امیدواریم که او ایفای مجدد این نقش را قبول کند، چون از ابتدا او را بعنوان بتمن دنیای سینمایی ﺩﯼﺳﯽ شناخته ایم و دوست نداریم مجبور به تغییر این تصویر شویم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.