ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman مورد پسند استودیو قرار گرفت؛ شروع تولید احتمالا تابستان 2019

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از فیلم انفرادی بتمن نداریم، به جز اینکه توسط مت ریوز نوشته و کارگردانی می شود، و اینکه از پروژه های بعدی Warner Bros خواهد بود. با وجود اینکه اخیرا خبرهای ضد و نقیض زیادی در مورد فیلم The Batman (بتمن) شنیدیم، حالا گزارش های تازه منتشر شده خبر از یک پیشرفت واقعی در روند توسعه این فیلم داده اند!

به لطف آقای Umberto Gonzalez نویسنده سایت خبری The Wrap، مـا اکنون مقداری اطلاعات از وضعیت پروژه The Batman و برنامه های استودیو برای شروع تولید آن داریم. چند روز قبل با انتشار یک گزارش فاش کردیم که نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman به پایان رسیده و آقای ریوز آن را تحویل WB داده است؛ حال Gonzalez می گوید استودیو از این ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ راضی بوده، و قرار است همین نسخه را اصلاح کنند. در مورد شروع فاز تولید هم گفته شد که ظاهرا تابستان سال آینده مورد نظر سازندگان قرار گرفته، اما هنوز بطور قطع تایید نشده است.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران Birds of Prey اعلام شد

این نسخه از ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ کاملا جدید است، چون ریوز تصمیم گرفت وقتی برای کارگردانی The Batman اقدام می کند، همه چیز را از ابتدا آغـاز کند. قبلا هم یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ برای این فیلم توسط بن افلک نوشته شده بود، ظاهرا این نسخه هم عالی بوده و می توانست تبدیل به یک فیلم خوب شود، اما افلک بعـدا تصمیم گرفت که The Batman را کارگردانی نکند و فقط بازیگر آن باشد، پس وقتی ریوز بعنوان کارگردان به پروژه پیوست، نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ را از ابتدا شروع کرد تا فیلم را وارد یک مسیر متفاوت کند.

Batman 2019

ریوز قبلا اعلام کرده بود که ایده هایی که از ابتدا برای The Batman داشته تغییری نکرده اند: “از آغاز، چیزی که من همیشه درباره آن با وارنر بروس صحبت کرده ام و چیزی که در مورد آن هیجان زده بودم، بودن در دنیای بت و واقعا انجام کاری در در این حوزه است… این همیشه چیزی بوده که قرار بود باشد، پس، از زمانی که من برای نخستین بار با آنها ملاقات کردم چیزهای زیادی تغییر نکرده است…” ریوز گفت که بعد از اولین ملاقات با وارنر بروس اتفاق های زیادی رخ داده اما در مورد فیلم چیزی تغییر نکرده و هنوز همانی است که قرار بود باشد.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جوکر & هارلی کویین تکمیل شد؛ اولین اطلاعات از داستان

هنوز تایید نشده که چه کسی در نقش بتمن ظاهر می شود، ولی این شخص ممکن است بن افلک باشد، شاید هم یک بازیگر جوان تر برای ایفای این نقش انتخاب شود؛ در واقع بیشتر به این بستگی دارد که فیلم به روایت چه دوره ای از زندگی بروس وین می پردازد. ولی ریوز اعلام کرده بدون توجه به اینکه چه کسی لباس خفاشی را بر تن خواهد کرد، سعی می کند بهترین فیلم ممکن را بسازد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.