فیلم The Batman تا قبل از 2020 جلوی دوربین نمی رود؛ اطلاعات جدید

آخرین چیزی که در مورد فیلم انفرادی The Batman شنیدیم این بود که فاز تولید آن قرار است دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شود؛ بعلاوه اینکه بازیگر جدید نقش بتمن همین روزها معرفی می گردد. این خبر صحبت های قبلی مت ریوز کارگردان فیلم که ادعا کرده بود The Batman تا قبل از پایان سال جلوی دوربین می رود را تایید کرد، اما حالا به نظر می رسد که باز هم یک سری تغییرات در برنامه ها ایجاد شده است.

واقعا The Batman جزو فیلم های پرمشکل DCEU است و امیدواریم در نهایت به ضرر پروژه تمام نشود؛ در ابتدا که بن افلک خودش را از مقام نویسندگی و کارگردانی کنار کشید، سپس هم مت ریوز به پروژه پیوست و معلوم شد که اصلا امکان حضور بن افلک در فیلم وجود ندارد چون ریوز قصد روایت داستان یک بتمن جوان را در ذهن دارد. بعد از آن هم با وجود اینکه شنیده بودیم ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تکمیل شده، شروع فاز تولید بارها به تعویق افتاد. این مدل پروژه های عظیم و حساس معمولا تا قبل از ورود به فاز تولید باید با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کنند، مخصوصا وقتی فیلم درباره بتمن باشد که حساسیت را دوچندان می کند.

همچنین بخوانید | دنیلا ملچییِر به جمع بازیگران فیلم Suicide Squad 2 جیمز گان پیوست؛

حال، Justin Kroll که جزو نویسندگان مشهور سایت Variety است و او را بعنوان یک منبع آگاه به حساب می آوریم، با انتشار یک توییت فاش کرد که شنیده ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman هنوز کامل نشده و در حال اصلاح آن هستند، و به همین دلیل ﻓﯿﻠﻢبـرداری ممکن است تا قبل از سال ۲۰۲۰ آغاز نشود. پس، فعلا باید منتظر باشیم تا نام بازیگری که قرار است در نقش بتمن بازی کند را فاش کنند؛ شاید فردا، شاید هفته دیگر.

The Batman

در حال حاضر بزرگ ترین سوال در رابطه با فیلم انفرادی The Batman این است که چه کسی را برای بازی در نقش بتمن انتخاب کرده اند؛ البته سوال های زیاد دیگری هم وجود دارد، مثلا اینکـه داستان فیلم درباره چیست، یا اینکه شخصیت شرور فیلم کیست و کلی سوال بی پاسخ دیگر. البته وارنر بروس باید بزودی نه تنها بازیگر نقش بتمن، بلکه نام تمام بازیگران این فیلم را فاش کند، پس خیلی زود اطلاعات ما در مورد The Batman تا حدودی کامل می شود.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Birds Of Prey (پرندگان شکاری) به پایان رسید؛

اکران فیلم جدید بتمن از در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز می شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.