فیلم The Batman: اندی سرکیس بعنوان بازیگر نقش آلفرد پنی‌ورث انتخاب شد

اندی سرکیس به فیلم سینمایی The Batman به کارگردانی مت ریوز پیوست، او قرار است در این فیلم شخصیت آلفرد پنی‌ورث را به تصویر بکشد؛ اوایل سال بود که رابرت پتینسون بعنوان بازیگر نقش بتمن انتخاب شد، و از آن به بعد هم تمرکز بر روی انتخاب بازیگر برای شخصت های فرعی قرار داشت. تولید این فیلم قرار است در ماه دسامبر سال جاری آغاز شود، و تاکنون جفری رایت (سریال Westworld) بعنوان بازیگر نقش کمیسر گوردون، پل دینو (۱۲ سال بردگی) برای بازی در نقش ریدلر و زوئی کراویتز (جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد) بعنوان زن گربه‌ای انتخاب شده اند.

یکی از شخصیت هایی که طی این مدت منتظر بودیم تا نام بازیگرش فاش شود آلفرد پنی‌ورث بوده است، بزرگ ترین همکار بتمن؛ که در واقع یکی از مهم ترین شخصیت های زندگی بروس وین است. وقتی که بروس پدر و مادر خودش را از دست می دهد، آلفرد بعنوان قَیِم قانونی وی را بزرگ می کند و بروس برایش حکم فرزندش را دارد. در فیلم Batman v Superman و Justice League جرمی آیرونز این شخصیت را به تصویر کشیده بود، و حالا مت ریوز بازیگری را برای به تصویر کشیدن آلفرد پنی‌ورث انتخاب کرده که به نظر خودش برای این نقش مناسب تر است.

همچنین بخوانید | وارنر بروس ممکن است برای HBO Max فیلم های ابرقهرمانی پرهزینه بسازد؛

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، اندی سرکیس به فیلم انفرادی The Batman پیوسته و بعنوان بازیگر نقش آلفرد پنی‌ورث انتخاب شده. با پیوستن به این پروژه، سرکیس اکنون بطور همزمان درگیر فیلم هایی از Marvel و DC می باشد. این بازیگر قبلا در دنیای سینمایی مارول شخصیتی به نام کلا را به تصویر کشیده است که در فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) وی را دیدیم، اخیرا نیز بعنوان کارگردان فیلم Venom 2 انتخاب شده است. در کنار اعلام خبر پیوستن سرکیس به پروژه بتمن، همچنین اعلام شد که استودیو در نظر دارد تا کالین فارل (یادآوری کامل) را بعنوان بازیگر نقش پنگوئن انتخاب کند.

The Batman

آقای سرکیس بیشتر بخاطر نقش های موشن-کپچر خودش شهرت دارد، از جمله شخصیت سزار در فیلم های Planet of the Apes (سیاه میمون ها). دو فیلم اخیر این مجموعه توسط ریوز کارگردانی شده بودند، پس عجیب نیست که این فیلمساز در اثر جدید خودش هم با سرکیس همکاری کند. کاملا واضح است که در فیلم های قبلی همکاری خوبی داشته اند و این دوباره کنار هم قرار گرفتن احتمالا برایشان جالب خواهد بود. اما خیلی برایمان جالب است تا بفهمیم که آقای سرکیس چطور می خواهد همزمان بر روی دو پروژه کار کند؛ تولید Venom 2 قرار است در ماه نوامبر آغاز شود که باید آن را بعنوان کارگردان جلوی دوربین ببرد، در حالی که The Batman یک ماه بعد از این فیلم پا به فاز تولید می گذارد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Joker 2019 قرار است میلیاردی شود!

از آنجا که بروس وین در فیلم The Batman جوان است، آقای ریوز برای آلفرد پنی‌ورث بازیگری را انتخاب کرده که جوان تر از نسخه های قبلی این شخصیت می باشد؛ سرکیس در اواخر پنجمین دهه زندگی خودش قرار دارد، و انتخابش برای بازی در نقش آلفرد تایید می کند که ریوز قصد دارد یک فیلم متفاوت برای بتمن بسازد. اکران The Batman قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز شود، طی این مدت اطلاعات خیلی بیشتری از نقش سرکیس و همچنین دیگر شخصیت های فیلم فاش خواهد شد، تولید نیز تا قبل از به پایان رسیدن سال آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline