مت ریوز: The Batman اواخر 2019 جلوی دوربین می رود

مت ریوز، کارگردان The Batman معتقد است که تولید این فیلم قرار است در یکی از روزهای پایانی سال جاری میلادی آغاز شود؛ اکنون مدت زمان خیلی زیادی است که سازنده War of the Planet of the Apes در تلاش برای توسعه فیلم انفرادی جدید بتمن می باشد، فیلمی که در ابتدا قرار بود توسط بن افلک ساخته شود اما حالا آقای ریوز نویسنده و کارگردان آن است. طبق تایید وارنر بروس، The Batman در ماه ژوئن ۲۰۲۱ پا به گیشه می گذارد و یک بازیگر جوان بجای افلک در نقش اصلی آن ظاهر خواهد شد. آقای ریوز به دنبال یک بازیگر ۱۵ تا ۲۰ ساله است که در واقع می تواند بهترین انتخاب برای نقش بتمن باشد.

حـالا که The Batman صاحب یک تاریخ اکران شده، کارگردان و نویسنده دارد، بزودی هم بازیگر نقش اصلی آن مـعرفی می شود، مدت زمان خیلی زیادی طول نخواهد کشید و خیلی زود فاز تولید آن هم آغاز خواهد شد. در ماه ژانویه بود که اعلام شد تصویربرداری قرار است از ماه نوامبر سال جاری آغاز شود، حال به نظر می رسد که واقعا چنین برنامه ای داشته باشند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از شخصیت های جدید فیلم Suicide Squad 2؛

در حساب توییتر مت ریوز، یکی از طرفداران سوالی جالب پرسید: “شما بچه ها خبر دارید که ﻓﯿﻠﻢبرداری چه زمانی شروع میشه؟” آقای ریوز هم در پاسخ گفت “ظاهرا اواخر سال…” که تایید می کند تیم تولید و بازیگران The Batman قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۹ برای شروع فاز تولید دور هم جمع می شوند.

Batman 2021

البته این یک تاییدیه از سوی خود وارنر بروس نیست، پس ممکن است قطعی نباشد ولی بدون شک ریوز تا حدودی خبر دارد که استارت تولید چه زمانی خواهد خورد. استودیو تا زمانی که آقای ریوز نگارش داستان و ﻓﯿﻠﻢنامه جدید را به پایان نرسانده بود تاریخی برای شروع اکران The Batman معین نکرد، اما حالا که این اتفاق افتاده مطمئن باشید که یک روز را هم برای شروع ﻓﯿﻠﻢبرداری انتخاب کرده اند. از طرفی، برای اینکه بتوانند فیلم را تا زمان شروع اکران آماده کنند مجبور هستند استارت تولید را اواخر ۲۰۱۹ یا در نهایت اویل ۲۰۲۰ بزنند، در غیر این صورت شاهد وقوع یک تاخیر خواهیم بود.

همچنین بخوانید | ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ: فیلم انفرادی جوکر و The Joker & Harley Quinn ساخته نخواهند شد!

بزودی نام بازیگران اصلی و فرعی فیلم سینمایی The Batman فاش می شود، بعد از آن هم تیم تولید گرد هم می آیند تا تصویربرداری را آغاز کنند. بنابراین اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، یعنی به خوبی، خیلی زود مورد انتظارترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) پا به واقعیت خواهد گذاشت!!


منبع: توییتر

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.