مت ریوز بعنوان کارگردان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Batman تایید شد

بعد از اینکه تایید شد رابرت پتینسون بعنوان بازیگر نقش بتمن با کمپانی وارنر بروس قرارداد بسته است، جزئیات قرارداد مت ریوز با این استودیو هم فاش شد؛ وارنر قبل برنامه کاملا متفاوتی برای فیلم انفرادی The Batman داشت، مثلا قرار بود بن افلک آن را بسازد و خودش هم در آن بازی کند، اما بعد از کناره گیری او و پیوستن ریوز به پروژه، خیلی چیزها تغییر کرد. طی چند ماه گذشته هم این فیلمساز مشغول کار بر روی این فیلم و برنامه هایی که برایش دارد بوده است.

مت ریوز قصد دارد به روایت داستان یک بروس وین جوان بپردازد، به همین دلیل در تلاش برای یافتن بازیگری جوان بود، در نهایت هم رابرت پتینسون بین چند نفر، “رسما” بعنوان بازیگر نقش بتمن انتخاب شد. در طرف دیگر نمی دانستیم که هدف آنها تنها تولید یک فیلم است یا اینکه قصد دارند استارت فرانچایزی تازه را بزنند، که حالا تایید شده مت ریوز برای کارگردانی یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Batman با استودیو قرارداد بسته است. بنابراین، در حال حاضر فقط یک سوال مهم بی جواب باقی مانده: اینکه وقایع فیلم انفرادی بتمن در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) اتفاق می افتد؟

همچنین بخوانید | شایعه: ونسا هاجنز نقش زن گربه‌ای را در فیلم The Batman بازی می کند

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، وارنر بروس با رابرت پتینسون قرارداد بسته تا در نقش بتمن بازی کند، در این میان مت ریوز هم طی قراردادی بعنوان کارگردان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Batman انتخاب شده است. این می تواند خبر خیلی خوبی برای طرفداران مرد خفاشی باشد، چون سالهاست که منتظر یک فیلم جالب از این شخصیت هستند. در واقع بعد از ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ شوالیه تاریکی (که در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید)، بتمن دیگر صاحب فیلم انفرادی نشد، و حالا به نظر زمان خوبی برای شروع یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید باشد.

The Batman

وارنر بروس بزودی قرار است یک اطلاعیه رسمی در رابطه با فیلم سینمایی The Batman فاش کند، که امیداریم حاوی اطلاعاتی از داستان، بازیگران و عوامل رسمی پروژه باشد. چون ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد داستان این فیلم نداریم، بجز رابرت پتینسون هم نام هیچکدام از بازیگران آن تایید نشده است. فقط مدتی قبل گفته شد که اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن و سلینا کایل ملقب به زن گربه ای شرورهای اصلی فیلم The Batman خواهند بود. که باز هم خبر بسیار خوبی برای طرفداران، مخصوصا قدیمی ها، محسوب می شود.

همچنین بخوانید | فیلم ابرقهرمانی Booster Gold یک قدم به ساخته شدن نزدیک شد (تکمیل ﻓﯿﻠﻢنامه)

این فیلم قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. این روزها مت ریوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است و پروسه انتخاب بازیگر هم همچنان ادامه دارد، فاز تولید نیز انتظار می رود اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.