اطلاعاتی تازه از شخصیت های شرور فیلم The Batman

طبق تازه ترین گزارش ها، پنگوئن و زن گربه ای شرورهای فیلم انفرادی The Batman به کارگردانی مت ریوز هستند؛ Warner Bros و DC Films مدت زمان خیلی زیادی است که در تلاشند یک فیلم انفرادی برای بتمن بسازند، و واقعا هم مسیر پر پیچ و خمی برایشان بوده است. این فیلم در ابتدا قرار بود توسط بن افلک نوشته و کارگردانی شود، و خود او بعنوان بازیگر نقش اصلی انتخاب شده بود، اما ناگهان بطور کل خودش را کنار کشید. در همین نقطه بود که مت ریوز کارگردان فیلم War for the Planet of the Apes بعنوان ناجی پروژه انفرادی بتمن انتخاب شد. کسی که اکنون در حال انتخاب بازیگر برای فیلم سینمایی The Batman است.

اینطور که به نظر می رسد، بر پایه تازه ترین گزارش های منتشر شده، ریوز به احتمال زیاد بازیگر نقش بروس وین جوان را انتخاب کرده است، یا شاید به انتخاب نهایی نزدیک شده؛ آخرین گزارش ها رابرت پتینسون را بعنوان انتخاب اول این کارگردان برای نقش بتمن معرفی کرده اند، اما هنوز بطور رسمی توسط ریوز یا استودیو تایید نشده است. تولید The Batman نیز قرار است اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود، پس باید پروسه انتخاب بازیگر را هرچه سریع تر به پایان برسانند. از طرفی، گفته شده که ریوز هنوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای این است. در این میان هم طرفداران قرار دارند که تشنه کسب اطلاعات از داستان فیلم هستند.

همچنین بخوانید | بنیسیو دل تورو ممکن است به فیلم Suicide Squad 2 بپیوندد

حال، طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط هالیوود ریپورتر، آقای ریوز قصد دارد از چند شخصیت شرور مختلف در این فیلم استفاده کند؛ اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن نیز شرور اصلی The Batman است. در کنار این شرور، ما شاهد حضو سلینا کایل ملقب به زن گربه ای خواهیم بود که طبیعتا باید یکی از شخصیت های مهم فیلم باشد. البته اینطور که در گزارش یاد شده این دو نفر تنها شرورهای فیلم نیستند و ما ممکن است شخصیت های منفی زیادی را در این فیلم ببینیم.

فیلم The Batman

اگر ادعاهای این گزارش درست از آب در بیایند، فیلم انفرادی بتمن شخصیت های آشنایی برای طرفداران خواهد داشت؛ تیم برتون پیش از این در فیلم Batman Returns (بازگشت بتمن) محصول ۱۹۹۲ از پنگوئن و زن گربه ای استفاده کرده بود، دنی دویتو و میشل فایفر هم بازیگرانی بودند که دو شرور را به تصویر کشیدند، و هر دو شخصیت حتی در فیلم Batman: The Movie محصول ۱۹۶۶ حضور داشتند. زن گربه ای نیز بعدا صاحب یک فیلم انفرادی شد کـه هلی بری بازیگرش بود، در فیلم The Dark Knight Rises (شوالیه تاریکی برمی‌خیزد) هم ان هتوی این شخصیت را به تصویر کشید.

همچنین بخوانید | تیزر تریلر فیلم انفرادی جوکر منتشر شد؛ لبخند بر لبان خواکین فینیکس

در حال حاضر تنها چیزی که نیاز داریم انتشار یک اطلاعیه رسمی در رابطه با فیلم The Batman از سوی استودیو یا عوامل نزدیک به پروژه است تا مطمئن شویم کدام یک از گزارش ها حقیقت دارند و کدام یک شایعه هستند…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.