شایعه: برای فیلم The Batman از کمیک Batman: Year One اقتباس می شود

فیلم سینمایی The Batman اکنون مدت زمان زیادی است که مُهر “در حال توسعه” را بر روی خودش تحمل می کنـد، از زمانی که اعلام شد بن افلک قرار است این فیلم بنویسد، کارگردانی کند و در آن به ایفای نقش بپردازد. اما دیری نپایید که از وظیفه کارگردانی و نویسندگی خودش را کنار کشید و سپس هم شایعه ها ادعا کردند آقای افلک قرار نیست در این فیلم به ایفای نقش بپردازد. سپس هم مت ریوز (جنگ برای سیاره میمون‌ها) بعنوان نویسنده و کارگردان The Batman انتخاب شد، از آن زمان به بعد ما فقط چند شایعه را در ارتباط با این فیلم شنیدیم و تاکنون هیچ موردی بصورت رسمی تایید نشده است!

حال، یک شایعه تازه منتشر شده ادعا می کند که ریوز قصد دارد برای ساخت این فیلم کمیک Batman: Year One (بتمن: سال اول) ﺩﯼﺳﯽ را مورد اقتباس قرار دهد، یک خط داستانی که در سال ۱۹۸۷ پدیدار شد، به قلم فرانک میلر و طراحی دیوید مزاکلی. این کمیک اولین سال فعالیت شوالیه تاریکی بعنوان یک شورشی را بازگو می کند؛ ما اخیرا شنیده ایم که در فیلم بتمن قرار است شاهد حضور نسخه جوان بروس وین باشیم، حال شایعه جدید هم می تواند یک نشانه برای حقیقت داشتن شنیده هـای قبلی باشد. در این حالت بن افلک نمی تواند در The Batman ایفای نقش کند و مت ریوز باید یک بازیگر حداقل ۲۰ سال جوان تر پیدا کند.

شایعه تازه نه تنها تایید می کند که ریوز و کمپانی وانر بروس به دنبال یک بروس وین جوان تر هستند، بلکه در پی شخصی هستند تا هاروی دنت (Harvey Dent) را به تصویر بکشد. و جایی که هاروی وجود دارد، حضور شخصیت دوچهره هم چندان دور از ذهن نیست — دو-چهره (Two-face) با نام اصلی هاروی دنت، یکی از سرسخت‌ترین دشمنان بتمن است که در مجموعه فیلم شوالیه تاریکی با وی بخوبی آشنا شدیم. البته نباید انتظار داشته باشیم که دو-چهره بعنوان شخصیت شرور اصلی فیلم انتخاب شود چون در این صورت داستان تکراری خواهد بود. باید اشاره کنیم که جیمز گوردون هم یکی از شخصیت های اصلی خط داستانی “سال اول” است.

همچنین بخوانید: فرانسیس کانروی در حال مذاکره برای ایفای نقش مادر جوکر در فیلم سینمایی Joker است

The batman 2019

مت ریوز بدون شک کارگردان بزرگی است، او پیش از اینکه فیلم های Dawn of the Apes و War of the Apes را کارگردانی کند، با ساخت فیلم سینمایی Cloverfield به شهرت رسید. بعد از اینکه در ماه ژانویه ۲۰۱۷ اعلام نشد بن افلک دیگر قرار نیست روی صندلی کارگردانی The Batman بنشیند، ریوز بعنوان یک جانشین مناسب برای وی انتخاب شد — که البته تصمیم درستی بود چون امثال افلک و زک اسنایدر زیاد برای ساخت فرانچایزهای بزرگ و طولانی مناسب نیستند چون ممکن است در میان راه همه چیز را رها کنند، مثل بلایی که اسنایدر بر سر لیگ عدالت آورد. حال شنیده ها حاکی از آن است که بن افلک دیگر در نقش شوالیه تاریکی ظاهر نخواهد شد، اما تایید نشده.

انتظار داریم که تولید فیلم سینمایی The Batman در یکی از روزهای سال ۲۰۱۹ آغـاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.