فیلم The Batman: زوئی کراویتز بعنوان بازیگر نقش زن گربه‌ای انتخاب شد

و حالا بعد از مدتها انتظار تایید شد که زوئی کراویتز ستاره سریال Big Little Lies قرار است در فیلم انفرادی The Batman شخصیت زن گربه‌ای، یکی از مشهورترین ضدقهرمان های شهر گاتهام، را به تصویر بکشد. مت ریوز کسی است که قصد دارد یک فیلم انفرادی جدید برای بتمن بسازد، شخصیتی که در طول چند دهه اخیر صاحب چندین فیلم شده و تاکنون توسط بازیگران مختلفی در سینما و تلویزیون به تصویر کشیده شده است. اما در مقابل بتمن، کت‌ومن یا همان زن گربه‌ای تاکنون حضور خیلی پررنگی در سینما و تلویزیون نداشته است.

سلینا کایل ملقب به کت‌ومن که توسط باب کین و بیل فینگر خلق شده‌ برای اولین بار در شمارهٔ ۱ از مجموعه کمیک «بتمن» (بهار ۱۹۴۰) با نام گربه معرفی شد. زن گربه‌ای ابتدا به عنوان یک شخصیت شرور بزرگ و یکی از دشمنان بتمن به تصویر کشیده می‌شد، اما از دههٔ ۱۹۹۰ به بعو او در مجموعه‌ها نقش یک ضدقهرمان را ایفا کرده است، بجای اینکه شخصیتی بدذات باشد. سلینا در محله‌های فقیرنشین گاتهام سیتی، از طریق دزدی زندگی خودش را می گذراند. تیزهوشی و مهارتش در ژیمناستیک، او را تبدیل به ماهرترین سارق گاتهام کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Batgirl بطور مستقیم با فیلم The Batman مرتبط خواهد بود؛

اولین حضور زن گربه‌ای در سینما بواسطه فیلم Batman محصول ۱۹۶۶ با بازی ادام وست بود. لی مری‌وثر در این فیلم زن گربه‌ای را به تصویر کشید و به لطف بازی جالبش در تاریخ سینما ماندگار شد. در سال ۱۹۹۲ خانم میشل فایفر (مالفیسنت: معشوقه شیطان) این شخصیت را به تصویر کشید و هنوز هم بسیاری از طرفداران زن گربه‌ای را با فایفر می شناسند. در سال ۲۰۱۲ نیز Dark Knight Rises این شخصیت را به سینما بازگردانند، با بازی به یادماندنی ان هتوی که مورد تحسین مردم و منتقدین قرار گرفته بود.

The Batman 2021

حال، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، در فیلم The batman به کارگردانی مت ریوز که قرار است در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه بگذارد، زوئی کراویتز ستاره سریال موفق و پرطرفدار Big Little Lies محصول شبکه HBO شخصیت زن گربه‌ای را به تصویر خواهد کشید. باید اشاره کنیم که خانـم کراویتز بعد از کنار زدن چند بازیگر دیگر برای بازی در نقش یکی از مهم ترین شخصیت های فیلم بتمن انتخاب شده است؛ او برای رسیدن به این نقش آنا د آرماس (بلید رانر ۲۰۴۹)، الا بالینسکا (فرشتگان چارلی ۲۰۱۹) و ایزا گونزالس (هابز و شاو) را کنار زد.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه (و مهم) از داستان فیلم The Batman فاش شد؛

اگر به کارنامه هنری این ستاره نگاه کنیم می توانیم عناوین مشهوری مثل Divergent و Mad Max: Fury Road را مشاهده کنیم، همچنین After Earth و X-Men: First Class، بعلاوه او سال قبل جزو صداپیشه های فیلم انیمیشنی Spider-Man: Into the Spider-Verse بود، و در فیلم های سری Fantastic Beasts هم حضور داشته است. با توجه به تجربه ای که دارد و اینکه تاکنون در عناوینی بزرگی نقش آفرینی کرده، به نظر می رسد که می توانیم او را یک انتخاب خوب برای نقش زن گربه‌ای تصور کنیم.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم جدید بتمن قرار است از تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.