فیلم جدید The Batman ممکن است بزودی پا به فاز تولید بگذارد

وقتی خبری در مورد یکی از فیلم های ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (معروف به DCEU) می شنوید، هیچوقت هیجان زده نشوید چون در این دنیا برنامه ها لحظه به لحظه تغییر می کنند، ولی اگر یک گزارش که اخیرا در ارتباط با فیلم سینمایی The Batman منتشر شده درست باشد، وارنر بروس و مت ریوز کارگردان فیلم انفرادی جدید بتمن این روزها در حال آماده شدن برای ورود به فاز تولید هستند. طبق این گزارش کار بر روی فیلم بصورت فعال ادامه دارد؛

چند هفته قبل شنیدیم که مت ریوز اولین نسخه از یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ جدید برای فیلم سینمایی The Batman را تحویل کمپانی وارنر بروس داده است، و ظاهرا در این سناریو تمرکز بر روی نسخه جوان بروس وین قرار گرفته است. این خبر تایید کرد که توسعه فیلم انفرادی بتمن متوقف نشده و آقای ریوز همچنان مشغول کار بر روی آن است؛ بعد از این دیگر چیزی در مورد فیلم جدید شوالیه تاریکی نشنیدیم، هر چند شایعه ها ادعا کردند که ممکن است بین این فیلم و فیلم خاستگاه جوکر ارتباط هایی وجود داشته باشد، مثلا شاید هر حوادث دو عنوان در یک دنیای مشابه رخ دهد.

این احتمال وجود دارد که در همایش کامیک-کان سال جاری که اواخر همین ما در شهر سن دیگو برگزار می شود اطلاعاتی از این فیلم بدست آوریم، اما تا آن موقع می توانیم به یک شایعه جدید قناعت کنیم؛ طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی وبسایت BOF، آنها (یعنی کمپانی وارنر بروس) شروع کـرده انـد به استخدام عوامل پشت صحنه، یعنی اینکه در حال عبور از فاز پیش-تولید هستند و اگر اوضاع خوب پیش برود، ﻓﯿﻠﻢبرداری ممکن است خیلی زود آغاز شود، ممکن است. با این حساب WB می تواند تا پایان سال ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ مورد نظر را بدست آورد، بازیگران و عوامل را انتخاب کند، قراردادها را ببندد و سپس در یکی از روزهای آغازین سال ۲۰۱۹ استارت تولید فیلم سینمایی The Batman را بزند.

همچنین بخوانید: Man of Steel 2 بزودی معرفی می شود!

the batman

اگر اینطور که می گویند باشد، و تولید اوایل ۲۰۱۹ آغاز شود، The Batman یکی از فیلم های سال ۲۰۲۰ وارنر بروس خواهد بود، در بدترین حالت ۲۰۲۱. البته هنوز وضعیت خیلی چیزها باید روشن شود، مثلا اینکه آیا وقایع فیلم در DCEU اتفاق می افتد؟ فیلم بر محور یک بتمن جوان می چرخد؟ جوکر ممکن است در آن حضور داشته باشد؟ هدف وارنر بروس ساخت یک مجموعه سه فیلمی است؟ و از همه مهم تر، آیا بن افلک در آن یا قسمت های بعدی حضور خواهد داشت؟ همچنین برای ما سوال است که شاهد حضور دیگر چه شخصیت هایی در این فیلم خواهیم بود — انتظار داریم که خیلی زود به جواب تمام این سوال ها برسیم.مثل همیشه، منتظر انتشار اطلاعات بیشتر از فیلم سینمایی The Batman باشید — البته عنوان رسمی هم هنوز فاش نشده است و منتظر این یکی هم هستیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.