اطلاعاتی تازه (و مهم) از داستان فیلم The Batman فاش شد؛

تا جایی که ما خبر داریم، وقایع آن در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) اتفاق می افتد، ولی قرار است یک نسخه جوان از بروس وین را به نمایش بگذارد، بنابراین ما را به چند دهه قبل و زمانی که بتمن هنوز جوان بود خواهد برد. به احتمال قوی وقایع فیلم انفرادی The Batman در یک خط زمانی جدید اتفاق می افتد و ربطی به نسخه بن افلک این شخصیتی (که در فیلم لیگ عدالت حضور داشت) ندارد، در این صورت وارنر بروس می تواند به راحتی اقدام به ریبوت DCEU کند و نسخه جدیدی از قهرمان های ﺩﯼﺳﯽ را روی کار بیاورد.

با این حساب، The Batman می تواند حکم یک شروع دوباره را برای DCEU داشته باشد، فیلمی که توسط مت ریوز (سیاره میمون ها) کارگردانی می شود و رابرت پتینسون قرار است در آن شخصیت بروس وین را به تصویر بکشـد. هنوز نام دیگر ستاره های این فیلم فاش نشده، ولی می دانیم که در آن شاهد حضور تعداد زیادی شخصیت کمیک بوکی مشهور خواهیم بود، از جمله پنگوئن که جزو بزرگ ترین دشمنان بتمن است. حال بتازگی اطلاعاتی جدید و مهم از داستان The Batman فاش شده که به ما کمک می کند تا دریابیم باید منتظر چه چیزی بـاشیم.

همچنین بخوانید | مت ریوز بعنوان کارگردان ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ جدید Batman تایید شد

طبق تازه ترین اطلاعات فاش شده توسط یک منبع غیررسمی، فیلم سینمایی The Batman در مورد یک پرونده جنایی است، داستان از جایی آغاز می شود که مردم شروع به مردن می کنند، به روش هایی عجیب و غیرمعمول، در این میان قهرمان داستان بتمن باید وارد دنیای تاریک گاتهام شود تا سرنخ هایی بیاید و این معما را حل کند، یک دسیسه که با تاریخچه جنایی گاتهام و جنایتکاران آن مرتبط است. در فیلم، تمام دشمن های مشهور بتمن زنده و مشغول فعالیت هستند، درست مانند کتاب های مصور و انیمیشن های سینمایی و سریالی. در فیلم شرورهای زیادی حضور دارند و همه آنها متهم هستند!

Batman Movie

زمانی که تایید شد در The Batman قرار است شاهد حضور یک بتمن جوان باشیم، این حدس زده شد که به روایت داستان خاستگاه این قهرمان خواهد پرداخت، ولی مت ریوز که کارگردان و نویسنده فیلم است، فاش کرد که اینطور نیست و خبری از بازگو کردن داستان خاستگاه بتمن نخواهد بود. این واقعا خبر خوبی محسوب می شود، چون همه ما می دانیم که بروس وین چرا و چطور تبدیل به مرد خفاشی شد، و بارها هم این داستان بازگو شده است. پس، مت ریوز تصمیم درستی گرفته که بجای روایت یک داستان تکراری، سراغ یک داستان معمایی رفته و بتمن را وارد یک کارآگاه بازی مهیج کرده.

همچنین بخوانید | فیلم Supergirl داستان خاستگاه کارا زور-ال را روایت می کند و یک کارگردان زن دارد؛

پیش از این هم شایعه ها ادعا کرده بودند که فیلم جدید بتمن قرار است برداشتی از سری کتاب مصور Batman: The Long Halloween باشد، یک سری کمیک بوک ۱۳ جلدی که توسط جف لوب نوشته شده است. این سری کمیک درباره یک قاتـل سریالی است که در شهر گاتهام ول می چرخد و بروس وین شکار او را مسئولیت خودش می داند، تا به دیوانگی و جنایت هایش پایان دهد. در مسیر رسیدن به این جنایتکار مرموز، بروس وارد تحقیقاتی گسترده می شود و پای شخصیت هایی مثل پنگوئن، زن گربه ای و ریدلر هم به داستان باز می گردد، شرورهایی مثل مت هَتر و دو چهره هم در این سری حضوری کوتاه دارند.

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم جدید بتمن از تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline