تولید The Batman قرار است دسامبر 2019 آغاز شود؛

فیلم سینمایی The Batman (بتمن)، که مت ریوز نویسنده و کارگردان آن می باشد، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده قرار است در ماه دسامبر ۲۰۱۹ پا به فاز تولید بگذارد؛ این فیلم در سال ۲۰۲۱ روی پرده خواهد رفت. بتمن بدون شک پرطرفدارترین ابرقهرمان تاریخ است، این شخصیت کمیک بوکی از گذشته ای دور حضوری فعال در سینما داشته است، مثلا زنده یاد ادام وست در سال ۱۹۶۶ بعنوان این قهرمان روی پرده نقره ای رفت — او یک سال بعد در فیلم کوتاه Batgirl باری دیگر لباس بتمن را بر تن کرد، در سریال batman هم ایفای نقش نمود — و بازگشت دوباره این شنل پوش به سینما تا سال ۱۹۸۹ به طول انجامید.

در سال ۱۹۸۹ تیم بارتون فیلم جدید Batman را کارگردانی کرد، مایکل کیتون هم در نقش این ابرقهرمان ظاهر شد؛ چند سال بعد، در ۱۹۹۲ آقای کیتون با Batman Returns به سینما بازگشت که مثل قسمت نخست خودش موفق نبود، با این وجود تبدیل شد به یکی از خاطره انگیزترین آثار سینمای هالیوود. Batman Forever در سال ۱۹۹۵ روی پرده رفت، وال کیلمر بازیگر نقش اصلی این فیلم بود و جوئل شوماخر هم کارگردان آن. در سال ۱۹۹۷ فیلم Batman & Robin به کارگردانی شوماخر پا به گیشه گذاشت، جرج کلونی در این فیلم لباس بتمن را بر تن کرده بود. اما اوج بتمن زمانی بود که کریستوفر نولان مرد خفاشی را با ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Dark Knight به سینما بازگرداند؛ یعنی سال ۲۰۰۵٫

همچنین بخوانید | مت ریوز: The Batman اواخر ۲۰۱۹ جلوی دوربین می رود

این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید، چهار سال بعد زک اسنایدر فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) را ساخت و بتمن را به سینما بازگرداند. در این فیلم بن افلک لباس بتمن را پوشیده بود، او در Justice League باری دیگر شخصیت بروس وین را به تصویر کشید. این دو فیلم برای نخستین بار در سینما، بتمن را کنار سوپرمن و واندر وومن قرار داد و واقعا هم جالب بود. بعد از لیگ عدالت، بتمن قرار بود صاحب یک فیلم انفرادی شود به کارگردانی بن افلک و با نقش آفرینی خودش؛ اما حالا که او کنار کشیده مت ریوز فیلم The Batman را می نویسد و کارگردانی می کنـد. هنوز معلوم نیست که چه کسی جایگزین بن افلک شده، اما تولید فیلم قرار است در ماه دسامبر سال جاری آغاز شود.

Batman

این تاریخ بطور رسمی توسط وارنر بروس تایید نشده اما آقای ریوز هم بتازگی ادعا کرده که فاز تولید The Batman قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شود، پس شاید گزارش جدید واقعا درست باشد. در هر حال باید صبر کنیم تا استودیو این تاریخ را بطور رسمی تایید کنـد. در این میان باید اشاره کنیم که ما در هر حال حاضر هیچ اطلاعاتی از داستان فیلم سینمایی The Batman نداریم، ولی طبق شنیده ها وقایع فیلم در دهه ۹۰ میلادی اتفاق می افتد و ما در آن با یک بروس وین جوان همراه می شویم.

همچنین بخوانید | فیلم The Batman: مت ریوز به دنبال یک بازیگر ۲۰ و چند ساله برای نقش بتمن است

بزودی نام بازیگران اصلی و فرعی فیلم سینمایی The Batman فاش می شود، بعد از آن هم تیم تولید گرد هم می آیند تا تصویربرداری را آغاز کنند. بنابراین اگر اوضاع طبق انتظار پیش برود، یعنی به خوبی، خیلی زود مورد انتظارترین فیلم ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) پا به واقعیت خواهد گذاشت!!

اکران فیلم جدید بتمن از در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز می شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.