فیلم The Batman تابستان 2021 پا به گیشه می گذارد؛ بدون بن افلک!

کمپانی Warner Bros بطور رسمی کار بر روی فیلم سینمایی The Batman (عنوان موقت) را آغـاز نموده است، فیلمی که انتظار می رفت بن افلک بازیگر نقش اصلی آن باشد اما تصمیم متفاوتی گرفتـه شده است. از زمانی که استودیو فیلم Man of Steel (مرد پولادین) را در سال ۲۰۱۳ ساخت و استارت یک دنیای سینمایی اشتراکی را زد، طرفداران خواستار تولید یک فیلم انفرادی برای شوالیه تاریکی بوده اند. آقای افلک در اصل قرار بود خودش فیلم بتمن را بنویسد و کارگردانی کند، اما در نهایت از پروژه کناره گیری کرد و مت ریوز جایگزین او شد.

برای بیشتر از یک سال، ریوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این فیلم بوده که طی این مدت هیچ اطلاعاتی از فیلم فاش نشد اما حالا خبرهای جالبی در رابطه با The Batman منتشر شده است. از همان ابتدا یک سوال بزرگ در رابطه با این پروژه وجود داشته است، اینکه بن افلک قرار است بازیگر اصلی آن باشد یا نـه؛ از صحبت های خود افلک چیزی قابل برداشت نبود اما اکنون این قضیه بطور رسمی روشن شده است و ما یک جواب دقیق برای سوال خودمان داریم.

همچنین بخوانید | فیلم انفرادی بتمن “ظاهرا” دیگر The Batman نام ندارد!

خبرگزاری ددلاین با انتشار یک گزارش فاش کرد کرد که فیلم جدید مت ریوز، با عنوان موقت The Batman، قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. در این گزارش همچنین تایید شد که بن افلک قرار نیست در نقش بتمن بازی کند، و در عوض یک بازیگر جوان تر برای این نقش انتخاب خواهد شد. کمپانی وارنر بروس نیز در جستجو برای یافتن یک بروس وین جدید است.

The Batman

ما برای مدت زمان خیلی طولانی منتظر بودیم تا یک خبر دقیق در رابطه با فیلم The Batman منتشر شود، که خیلی طول کشید اما این اتفاق در نهایت رخ داد. وقتی که مت ریوز بعنوان نویسنده و کارگردان فیلم انفرادی بتمن انتخاب شد، بسیاری از طرفداران هیجان زده شده و بعضی ها هم مضطرب، ولی در نهایت همه منتظر هستند تا ببیند نتیجه چه خواهد بود. طبق آخرین گزارش ها، فیلم The Batman قرار است در ماه نوامبر ۲۰۱۹ پا به فاز تولید بگذارد، اما این تاریخ هنوز بطور رسمی تایید نشده است.

همچنین بخوانید | گزارش: پنگوئن شخصیت شرور فیلم The Batman است!

هنوز سوال های زیادی در رابطه با فیلم The Batman وجود دارد، مثلا اینکه؛ چه کسی قرار است در نقش بتمن بازی کند؟ وقایع فیلم در چه دوره ای اتفاق می افتد؟ آیا این فیلم ارتباطی با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ دارد؟ و چندین سوال بی پاسخ دیگر که برای رسیدن به جواب آنها باید دو سال صبر کنیم!


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.