رابرت پتینسون “رسما” بعنوان بازیگر نقش بتمن انتخاب شد!

بلاخره انتخاب شد؛ رابرت پتینسون کسی است که انتخاب شده تا در فیلم انفرادی The Batman شخصیت بروس وین را به تصویر بکشد. از زمانی که شایعه شد بن افلک قصد ندارد دیگر در نقش بتمن بازی کند، بزرگ ترین سوال این بود که بعد از او چه کسی لباس مرد خفاشی را بر تن خواهد کرد. سپس هم مت ریوز بعنوان کارگردان و نویسنده فیلم بعدی بتمن انتخاب شد و بعد از این انتخاب، شنیدیم که او قصد دارد داستانی از دوران جوانی بتمن را بازگو کند.

زمانی که تایید شد نمایش بروس وین جوان هدف آقای ریوز است، طبیعی بود که پرونده نسخه بن افلک بسته می شود (متاسفانه)، و خیلی زود فاش شد رابرت پتینسون (ستاره سابق Twilight) بازیگری است که توسط وارنر بروس بعنوان بتمن جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ انتخاب شده. اما همزمان گزارش های دیگر خبر دادند که او تنها انتخاب استودیو نیست، بلکه پای بازیگرهای دیگری هم در میان است: نیکلاس هولت (X-Men: First Class و Dark Phoenix)، آرمی همر و آرون تایلر-جانسون. بنابراین سوال بزرگی ایجاد شد: در نهایت کدام یک انتخاب می شوند؟

همچنین بخوانید | رابرت پتینسون “واقعا” بعنوان بتمن جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ انتخاب شده؟

حال، طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، استودیو در نهایت رابرت پتینسون را بعنوان بتمن جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﯼﺳﯽ انتخاب کرده است. البته او بطور قطع انتخاب نهایی مت ریوز بوده، اما چون باید با استودیو قرارداد ببندد به اصطلاح می گوییم انتخاب وارنر بروس بوده است. ولی، باید اشاره کنیم که طبق ادعای برخی منابع هنوز قراردادی بین آنها امضا نشده، اما The Wrap گزارش کرده که قرارداد نهایی هم بسته شده. بنابراین، پتینسون هفتمین بازیگری است که در نقش بتمن بازی می کند!

رابرت پتینسون

تا این لحظه، بزرگ ترین نقشی که رابرت پتینسون بازی کرده در مجموعه فیلم Twilight (گرگ و میش) بوده، اما نقش بتمن می تواند او را به شهرت بین المللی برساند و در واقع وی را وارد عصر جدیدی از فعالیت هنری خودش می کنـد. The Batman فیلمی است که برخلاف Twilight با بودجه ای عظیم و توسط افرادی کاربلد و حرفه ای ساخته می شود. رابرت پتینسون اگر در انجام کاری به وی سپرده شده عالی عمل کند، می تواند خودش در کنار بزرگ ترین ستاره های هالیوود قرار دهد، کنار ستاره های دنباله داری مثل بن افلک و کریستین بیل، درست کنار گل گدوت و هنری کویل!!!

بر پایه شنیده های هنوز تایید نشده، آقای ریوز قصد دارد از چند شخصیت شرور مختلف در این فیلم استفاده کند؛ اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن نیز شرور اصلی The Batman است. در کنار این شرور، ما شاهد حضو سلینا کایل ملقب به زن گربه ای خواهیم بود که طبیعتا باید یکی از شخصیت های مهم فیلم باشد. البته اینطور که گفته شده این دو نفر تنها شرورهای فیلم نیستند و ما ممکن است شخصیت های منفی زیادی را در The Batman ببینیم.

همچنین بخوانید | ظاهرا فیلم انفرادی The Batman ارتباطی با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ ندارد!

ما در حال حاضر اطلاعات خیلی کمی از فیلم The Batman داریم، فقط می دانیم که قرار است از ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) پا به گیشه بگذارد. این روزها مت ریوز مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است و پروسه انتخاب بازیگر هم همچنان ادامه دارد، فاز تولید نیز انتظار می رود اوایل ۲۰۲۰ آغاز شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.