ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman تکمیل شد؛

خب، اینطور به نظر می رسد که بلاخره بعد از مدتها انتظار و صبر پیشه کردن، بلاخره یک پیشرفت واقعی در پروسه توسعه فیلم سینمایی The Batman (بتمن) حاصـل شد؛ طبق گزارش های تازه منتشر شده، مت ریوز نویسنـده و کارگردان، نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ فیلم انفرادی شوالیه تاریکی را بـه پایان رسانده و تحویل استودیو داده است.

آقای Umberto Gonzalez که از گزارشگرهای مشهور وبسایت The Wrap است این خبر را با انتشار یک تـوییت در صفحه رسمی توییتر خودش به اشتراک گذاشت، این نویسنده قبلا ادعا کرده بود که شنیده تولید The Batman قرار است اوایل سال ۲۰۱۹ آغـاز شود. اما از آنجا که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تمکیل نشده بود، پس چیزی هم وجود نداشت که بخواهند بر روی آن کار کنند، پس همه منتظر ریوز بودند تا کار را تمام کند.

همچنین بخوانید: کارگردان The Batman مت ریوز بلاخره یک توییت درباره بتمن زد

امـا حالا که [طبق گزارش جدید] ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ یا اسکریپت تکمیل شده، کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) می تواند داستان فیلم را بررسی کند و در صورت نیاز برای ایجاد تغییرات به مت ریوز اطلاع دهد؛ حالا که پای یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تکمیل شده به میان آمده، پس ممکن است بزودی اطلاعاتی هم از داستـان فیلم برای ما فاش شود. طرفداران شوالیه تاریکی اکنون سالهاست که منتظر تولید یک فیلم انفرادی جدید هستند، و حالا می توانند امید داشته باشند که بزودی دیگر نیازی به انتظار کشیدن نباشد!

بتمن

حال معلوم نیست که بن افلک برای بازی در نقش بتمن بازخواهد گشت، یا اینکه ریوز شخص دیگری را انتخاب خواهد کرد. همچنین نمی دانیم قرار است با یک مرد خفاشی جوان روبرو شویم یک مسن، بعلاوه کسی نمی داند او در این فیلم مقابل چه کسی قرار می گیرد؛ از همه مهم تر جای سوال دارد که اصلا وقایع The Batman در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) اتفاق خواهد افتاد یا نه. خود ریوز و رئسای کمپانی وارنر بروس جواب تمام این سوال ها را می دانند، شاید بزودی به تعدادی از آنها پاسخ دهند.

همچنین بخوانید: هنری کویل ظاهرا دیگر در نقش سوپرمن بازی نمی کند!

چند روز قبل کارگردان The Batman مت ریوز بلاخره یک توییت درباره بتمن زد، که حالا متوجه شدیم این توییت بیهوده نبوده و نوید حاصل شدن پیشرفت در پروسه توسعه این فیلم را به ما می داده است. البته هنوز معلوم نیست واکنش کمپانی نسبت به ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ تمکیل شده چگونه خواهد بود، ولی اگـر مورد پسند قرار گیرد، این تازه شروع کار خواهد بود. بـا سپری شدن چند ماه برای ویرایش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ، انتخاب بازیگران و عوامل پشت صحنه، انتخاب لوکیشن و انجام دیگر کارهای معمول در فاز پس-تولید، در بهترین حالت شاید طی نیمه نخست ۲۰۱۹ شاهد شروع تولید The Batman باشیم، پس ممکن است ۲۰۲۰ یا ۲۱ هم موفق به تماشای این فیلم بشدت مورد انتظار شویم.

فیلم بعدی DCEU توسط جیمز وان کارگردانی شده و Aquaman (آکوامن) نام دارد، اکران این فیلم از ۲۱ دسامبر (جمعه ۳۰ آذر) آغار می شود. سپس نوبت به Shazam (شزم!) دیوید اف. سندبرگ می رسد که از ۵ آوریل ۲۰۱۹ (جمعه ۱۶ فروردین) پا به گیشه می گذارد، Wonder Woman 1984 هم از تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (جمعه ۱۰ آبان) روی پرده می رود. سپس هم نوبت به سه فیلم The Flash (فلش)، The Batman و Birds Of Prey (پرندگان شکاری) می رسد.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.