گزارش: ﻓﯿﻠﻢبرداری The Batman ممکن است نوامبر امسال آغاز شود!

ظاهرا ۲۰۱۹ قرار است سالی فوق العاده برای عاشقان ژانر ابرقهرمانی باشد، چون به نظر می رسد طی این سال شاهد ظهور مجدد بتمن خواهیم بود؛ کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) بطور کـل در رابطه با فیلم های جدید ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ صحبتـی نمی کند، در این میان طرفداران دوست دارند بدانند پروژه فیلم انفرادی بتمن به کارگردانی مت ریوز به کجا رسیده و در چه وضعیتی قرارد. خب، ظاهرا قرار است شاهد یک پیشرفت واقعی در روند توسعه این فیلم تحت عنوان هنوز غیر رسمی The Batman باشیم.

یک گزارش تازه منتشر شده ادعا می کند که ریوز ﻓﯿﻠﻢنامه The Batman را تکمیل کرده و کـارش مورد پسند استودیو قرار گرفته است، برای شروع فاز تولید هم ظاهرا ماه نوامبر سال جاری میلادی را در نظر گرفته اند. در حال حاضر کسی نمی داند بن افلک قرار است باری دیگر در نقش شوالیه تاریکی ظاهر شود یا اینکه شاهد انتخاب یک بازیگر دیگر (شاید جوان تر) خواهیم بود.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Aquaman از Venom و Thor 3 & Guardians of the Galaxy 2 جلو زد!

بعد از اینکه کارش بر روی فیلم War for the Planet of the Apes به پایان رسید، کمپانی Warner Bros آقای ریوز را استخدام نمود تا یک فیلم انفرادی برای بتمن بنویسد و سپس خودش آن را کارگردانی کند. این فیلم در ابتدا قرار بود توسط بن افلک نوشته و کارگردانی شود، اما او پروژه را ترک کرد و هنوز معلوم نیست که جزو بازیگران فیلم است یا نه. البته حضور بن افلک بیشتر به اینکه بستگی دارد که فیلم The Batman جزو DCEU باشد یا نه، و اینکه اگر هست ریوز قصد دارد به روایت چه دوره ای از زندگی شوالیه بپردازد.

The Batman

طبق گزارش ها، مت ریوز اولین نسخه از ﻓﯿﻠﻢنامه The Batman را در ماه سپتامبر گذشته تحویل استودیو داد و وارنر بروس نیز قبل از اینکه درخواست بازنویسی و اصلاح آن را صادر کند به این ﻓﯿﻠﻢنامه روی خوش نشان داد. سپس شنیدیم که قصد دارند در تابستان ۲۰۱۹ استارت فاز تولید را بزنند، اما حالا شایعه ها بر روی ماه دسامبر دست گذاشته اند. با این حساب می توانیم انتظار داشته باشیم که اواخر ۲۰۲۰ یا اوایل/اوسط ۲۰۲۱ موفق به تماشای این فیلم شویم.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Birds Of Prey در ماه آوریل ۲۰۱۹ به پایان می رسد؛ ظاهرا

باید اشاره کنیم The Batman یکی از مورد انتظارترین فیلم های DCEU می باشد که اکنون چند سالی است منتظر از راه رسیدنش هستیم. با توجه به موفقیت هایی که فیلم سینمایی Aquaman کسب کرد، می توانیم ادعا کنیم که اکنون زمان مناسبی برای تولید فیلم انفرادی بتمن باشد. ولی با این حال همه چیز به ریوز و تیمش بستگی دارد…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.