سریال Batwoman شبکه The CW صاحب یک «کی آرت» رسمی شد؛

شبکه تلویزیونی The CW اقدام به انتشار «کی آرت» رسمی اولین فصل از سریال ابرقهرمانی Batwoman (زن خفاشی) کرده است، تازه ترین سریالی که در بستر دنیای اشتراکی Arrowverse ساخته شده، و قرار است پاییز امسال در کنار سریال های Supergirl (سوپرگرل)، Arrow (کماندار) و The Flash (فلش) روی آنتن برود. در پوستر تازه منتشر شده، خانم رابی رُز لباس ابرقهرمانی زن خفاشی را به تن کرده و آماده نجات دادن شهرش است، و همنطور که پوستر می گوید اکنون زمان اوست.
 

پاییز که از راه برسد و Batwoman روی آنتن برود، داستان از جایی آغاز می شود که رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ “Elseworlds” هنوز اتفاق نیافتاده است. در این رویداد بزرگ بود که رابی رز برای اولین بار در نقش کیت کین ظاهر شد و بعنوان زن خفاشی با دیگر ابرقهرمان های اَروورس ملاقات کرد. حال Batwoman پاییز امسال همزمان با دیگر سریال های ابرقهرمانی The CW روی آنتن می رود و زمانی که رویداد “Crisis on Infinite Earths” از راه برسد، زن خفاشی باری دیگر با بزرگ ترین قهرمانی های اَرو ورس همراه می شود و برای نجات دنیا تلاش میکند.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash دو شخصیت شرور اصلی دارد؛

زمانی که زن خفاشی برای اولین بار معرفی شد، شبکه The CW اعلام کرد که سریال انفرادی این شخصیت در حال توسعه است، ولی این معرفی در شرایطی بود که طرفداران نسبت به انتخاب رابی رز برای بازی در این نقش اعتراض کرده بودند. اما شبکه با وجود اعتراض گسترده مخاطبین خودش تغییری در تصمیم گرفته شده ایجاد نکرد و رابی رز بعنوان زن خفاشی در رویداد Elseworlds نمایان شد. بعد از ورود او و واکنش های مثبتی که دریافت کرد، سریال Batwoman هم از سوی شبکه چراغ سبز گرفت و حالا منتظریم تا پخش فصل نخست آن آغاز شود – ولی باز هم بسیاری از طرفداران نسبت به این انتخاب شاکی هستند.

سریال Batwoman

دنیای اَرو وِرس اکنون باید برای رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین نامحدود) آماده شود، رویدادی که زن خفاشی هم قرار است نقش مهمی در آن داشته باشد. تمام سریال های اَرو ورس تحت تاثیر وقایع این رویداد قرار می گیرند، بیشترین تاثیر بر روی سریال The Flash خواهد بود اما بدون شک Batwoman هم باید با عواقب این رویداد دست و پنجه نرم کند. امـا، ما بطور دقیق نمی دانیم که نقش کیت کین در این رویداد چیست و تا چه اندازه تحت تاثیر حوادث آن قرار می گیرد.

 

همچنین بخوانید | استیفن امل به اولین سریال خودش بعد از ARROW پیوست؛ Heels محصول Starz

پخش فصل اول سریال Batwoman از تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۴ مهر ماه) آغاز می شود، منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون و خسته نباشید بابت پوشش اخبار
    روبی رز بازیگر مناسبیه برای بتومن و لباس بتومن هم خیلی خوبه فقط یک تریلر عالی که هواداران رو مشتاق کنه نیازه، تریلر قبلی واکنش های منفی زیادی به همراه داشت، امیدوارم خود سریال واکنش های مثبتی رو دریافت کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline