سریال Batwoman چه‌ زمانی با اپیزود جدید بازمی‌گردد؟

اپیزود شانزدهم سریال Batwoman (زن خفاشی) پایان جالب و غافلگیرکننده‌ای داشت، که برای ما سوال «چه اتفاقی رخ خواهد داد» را باقی گذاشت. اما، مهم تر از اینکه چه اتفاقی قرار است بین آلیس و کیت رخ دهد، این است که اپیزود بعدی این سریال در چه تاریخی روی آنتن خواهد رفت. بطور معمول، وقتی یک اپیزود پخش می‌شود، شبکه The CW تیزری کوتاه از قسمت بعدی منتشر می‌کند، ولی بعد از اتمام پخش اپیزود شانزده که «آن سوی آینه» نام داشت، تیزر اپیزود بعدی روی آنتن نرفت، در نتیجه ما هم اکنون نمی‌دانیم که قسمت بعد در چه تاریخی پخش خواهد شد.
 

قسمت بعدی Batwoman که «یک فرار دقیق» نام دارد، در اصل قرار بود بیست و نهم مارس (مصادف با یکشنبه ۱۰ فروردین) روی آنتن برود، The CW نیز تا این لحظه تاریخ دیگری را تایید نکرده است، ولی به نظر هم نمی‌رسد که هفته دیگر موفق به تماشای اپیزود جدید Batwoman شویم. به دنبال شیوع کرونا، فاز تولید تمام سریال‌های این شبکه توقف خورده، در نتیجه قرار نیست به موقع پخش شوند و The CW مجبور است همه آنها را با تاخیر روی آنتن ببرد. سریال Batwoman نیز شرایطی مشابه دارد و فیلم‌برداری ‌‌‌‌اش ناتمام مانده، پس اصلا بعید نیست تاخیر بخورد.

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعات از وضعیت سریال‌های The CW بعد از توقف تولید؛ از جمله Arrowverse

فصل نخست این سریال در اصل قرار بود بیست و یک اپیزودی باشد، اما به لطف توقف تولید موفق نشدند دو اپیزود پایانی را جلوی دوربین ببرند، در نتیجه احتمالش وجود دارد که فصل را کوتاه کنند؛ که اتفاق خوبی محسوب نمی‌شود ولی با توجه به شرایط ممکن است چاره دیگری نداشته باشند‌. شبکه The CW پخش اپیزودهای بعدی دو سریال  The Flash (فلش) و Legends of Tomorrow (افسانه‌های فردا) را هم برای دو هفته به تعویق انداخته، اپیزود جدید حالا قرار است هفتم آوریل (مصادف با سه‌شنبه ۱۹ فروردین) روی آنتن برود، با این حساب می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی یک تاریخ جدید هم برای پخش ادامه Batwoman اعلام شود، البته اگر برنامه‌ای برای به تاخیر انداختن آن وجود داشته باشد.

فصل اول Batwoman

در اپیزود بعدی کیت (Ruby Rose) قرار است با یک چالش غیرمنتظره روبرو شود، وقتی که یک شرور آشنا به گاتهام بازمی‌گردد تا دردسر درست کند. همزمان، انتظار می‌رود که محدودیت‌های الیزابت کین ملقب به آلیس (Rachel Skarsten) مورد آزمایش قرار بگیرد، چیزی که وقایع اخیر سریال شرایط را برای وقوع آن فراهم کرده است. برای اینکه چیزی اسپویلر نشود، در مورد وقایع اخیر صحبت نمی‌کنیم، ولی می‌توانیم بگوییم که آلیس قرار است بزودی با خواهر خودش بطور جدی روبرو شود، احتمالا در اپیزود پایانی این دو را باری دیگر روبروی هم مشاهده خواهیم کرد.

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash: اُلیور خبر داشت که باعث نابودی اسپید فورس می‌شود؟

آلیس هم اکنون وارد یک محیط کاملا متفاوت شده، او مجبور است برای رسیدن به هدفی که دارد تمام سختی‌ها را تحمل کند. او در مسیر پیش رو دشمن‌ها و متحد‌هایی جدید پیدا می‌کند، پس قرار است بزودی شاهد حضور چهره‌هایی تازه در سریال باشیم. آلیس تا این لحظه هم شرور اصلی سریال بوده، اما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بزودی بخش خیلی تاریک وی را ببینیم؛ منتظر انتشار گزارش های بیشتر و جالب‌تر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline