پایان نیمه اول فصل نخست Batwoman با یک ضیافت چای دیوانه‌وار!!

در آخرین اپیزود از نیم فصل نخست سریال Batwoman (زن خفاشی)، که A Mad Tea Party (یک ضیافت چای دیوانه‌وار) نام داشت، برنامه بزرگ آلیس بلاخره به نتیجه رسید؛ آلیس بعد از سالها انتظار کشیدن، بلاخره توانست انتقام بگیرد، او کاترین همیلتون-کین را مسموم کرد و باعث مرگش شد، و پدر خودش جیکوب را بعنوان قاتل او جلوه داد. آلیس بعد از اینکه به برادرش خودش موش کمک کرد تا از تیمارستان فرار کند، از او خواست تا با استفاده از استعدادی که دارد خودش را بعنوان جیکوب جا بزند، کیت نیز پدرش خودش را دزدید تا نقشه را طبق برنامه پیش ببرد!

البته کیت بعد از صحبت با پدرش به او مشکوک شد و بعد از اینکه او را تست کرد، به واقعیت پی برد. اما کیت با وجود اینکه از واقعیت مطلع شده بود نتوانست کاری انجام دهد و خیلی دیر به ضیافت چایی رسید. نقشه آلیس واقعا هوشمندانه بود، او ابتدا کاترین و دخترش مِری را مسموم کرد، سپس کاترین را تحت فشار قرار داد تا واقعیت را به مردم گاتهام بگوید، در نهایت او را مجبور کرد بین زندگی خودش و دخترش یکی را انتخاب کند. و قسمت جالب تر این نقشه، مقصر جلوه دادن جیکوب بود، که بخوبی و طبق برنامه عملی شد؛ آلبس واقعا در شرارت نابغه است.

همچنین بخوانید | سریال Batwoman نام واقعی جوکر را فاش کرد؛

کاترین بعد از اینکه بث گم شد و مادر کیت در تصادف مرد، با جیکوب آشنا شد. او که می دید جیکوب همیشه نگران بث است و چشم‌انتظار بازگشت اوست، و کیت نیز هنوز ناامید شده و به بازگشت خواهر خودش امیدوار است، تصمیم گرفت تا با استفاده از چند تکه استخوان و دست‌کاری کردن نتایج آزمایش DNA، جیکوب و کیت را راضی کند تا مرگ بث را باور کنند. بث نیز در طرف دیگر اسیر یک آدم دیوانه و پسر کوچکش شد، و چون راه فراری نداشت مجبور شد کنار آنها زندگی کند. و این زندگی، باعث شد تا بث وارد مسیر شرارت شود و در نهایت گروه آلیس در سرزمین عجایب را ایجاد کند.

batwoman آلیس

آلیس جزو شرورهای بزرگ گاتهام محسوب می شود، شاید به اندازه جوکر و ریدلر مشهور نباشد اما سعی دارد خودش را به پای آنها برساند. البته یک دلیل محکم پشت تمام کارهای آلیس وجود دارد، که آن هم انتقام است. او تمام این سالها را انتظار کشیده تا شرایط لازم برای گرفتن انتقام از پدرش و کاترین فراهم شود. او در نهایت به این هدف رسید، و حالا تبدیل شده به یک شرور واقعی. با توجه به صحنه پایانی اپیزود مورد بحث ما، جیکوب و کیت از این به بعد در پی شکار آلیس هستند، و مبارزه واقعی تازه شروع شده است!

همچنین بخوانید | تصاویر جدید از Crisis on Infinite Earths: رعد سیاه در اَرو ورس

حال در ادامه فصل شاهد جدال بین این چند شخصیت خواهیم بود، البته کیت ابتدا باید بیگناهی پدرش را ثابت کند و سپس بعنوان زن خفاشی در پی شکار آلیس باشد. البته ماجرای آلیس در سرزمین عجایب فعلا دنبال نخواهد شد، چون کیت باید به بزرگ ترین قهرمانان اَرو‌وِرس بپیوندد و برای نجات مولتی‌ورس تلاش کند؛ طی رویداد کراس‌اُور Crisis on Infinite Earthe (بحران در زمین های نامحدود) که هفته آینده به وقوع می پیوندد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

1 نظر
  1. E.N می گوید

    ممنون بابت این گزارش، خسته نباشید
    به نظر میاد یک شرور جذاب دیگه به اروورس اضافه شده، البته بتومن فعلا مجبوره بیخیال این شرور بشه چون هفته بعد باید به همراه دیگر ابر قهرمانان برای نجات تمام گیتی از بحران در زمین های نامحدود تلاش کنه!
    امیدوارم این سریال و کراس اور هردو بتونن رضایت مردم رو به دست بیارن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline