پوستر جدید سریال Batwoman شخصیت شرور اصلی را نمایان کرده است؛ آلیس در سرزمین عجایب!

پاییز که از راه برسد، رابی رز برای به تصویر کشیدن شخصیت کیت کین به شبکه The CW می آید، با سریال Batwoman (زن خفاشی) که در بستر دنیای تلویزیونی Arrowverse ساخته شده است؛ ریچل اسکارستن نیز کسی است در نقش شخصیت شرور این سریال ظاهر شده، این شرور آلیس نام دارد و به نظر می رسد که دشمن خوبی برای فصل اول Batwoman باشـد. کیت کین بعد از یک سری ماجراها وارد تاریکی می شود و لباس خفاشی بر تن می کند، ولی با از راه رسیدن این شرور دنیای او پیچیده تر می شود، حال آلیس صاحب یک پوستر هم شده است.

اگر به یاد داشته داشته باشید سال گذشته طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds بود که با کیت کین، شخصیت اصلی سریال Batwoman، آشنا شدیم. با معرفی زن خفاشی، شبکه The CW اعلام کرد که قصد دارند یک سریال انفرادی برای او بسازند، سریالی کـه توسط کارولاین درایز (The Vampire Diaries) توسعه داده شده و قرار است پاییز امسال یکشنبه شبها مهمان خانه طرفداران اَرو وِرس باشد. البته Batwoman از همان ابتدا با واکنش منفی این طرفداران روبرو شده است؛ The CW ابتدا بخاطر انتخاب خانم رُز برای این نقش مورد سرزنش قرار گرفت، و سپس هم بخاطر تایید زیاد سریال بر روی علاقه های خاص کیت کین.

همچنین بخوانید | برت وارد اولین بازیگر نقش رابین در Crisis on Infinite Earths حضور دارد؛

دنیای اَرو وِرس اکنون باید برای رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Crisis on Infinite Earths (بحران در زمین نامحدود) آماده شود، رویدادی که زن خفاشی هم قرار است نقش مهمی در آن داشته باشد. این بحران مثل فیلم Endgame برای دنیای سینمایی مارول است، یعنی نتیجه تمام حوادث هشت سال گذشته اَرو وِرس در رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال مشخص می شود، و این فرانچایز بعد از به پایان رسیدن Crisis on Infinite Earths تفاوت های آشکاری با گذشته خواهد داشت. حال، ما دقیقا نمی دانیم نقش کیت کین در این رویداد چیست و تا چه اندازه تحت تاثیر حوادث آن قرار می گیرد.

سریال Batwoman

کیت کین هرگز برنامه ای برای تبدیل شدن به شورشی جدید شهر گاتهام نداشت. سه سال بعد از ناپدید شدن رمزآلود بتمن، دیگری امیدی برای مردم باقی نمانده. بدون وجود مرد خفاشی، اداره پلیس گاتهام توسط گروه های جنایتکار اِشغال و خلع سلاح شده است. اکنون جیکوب کین (Dougray Scott) و تعدادی افراد آموزش دیده با تیر و تفنگ از شهر محافظت می کنند. سالها قبل، اولین همسر جیکوب در یک حادثه تیراندازی کشته می شود. او تنها دختر خودش، کیت، را از گاتهام دور می کند تا در امان باشد. بعد از اینکه کیت با بی آبرویی از مدرسه نظامی اخراج می شود [بخاطر همان علاقه خاصش]، و بعد از سالها آموزش برای زندگی در شرایط سخت، به خانه بازمیگردد. اما نیروهای آلیس در سرزمین عجایب پدرش و کارکنان شرکت امنیتی او را مورد هدف قرار می دهند، با دزدین بهترین کارمندش که سوفی مور (Meagan Tandy) نام دارد.

اما کیت چون دیگر بزرگ شده و پدرش نمی تواد او را کنترل کند، بعد از دیدن اوضاع نابسمان شهرش تصمیم بزرگی می گیرد؛ او با عشقی که نسبت به عدالت اجتماعی دارد و یک استعداد برای گفتن عقیده خودش، برای جنگ آماده شده است، کیت بعنوان بت‌وُمن بر فراز خیابان های شهر گاتهام اوج می گیرد. او برای مبارزات خیابانی به خوبی تمرین کرده و قصد دارد جلوی احیای جنایتکاران گاتهام را بگیرد. البته فعلا او را یک قهرمان نخوانید. در شهری که تشنه یک ناجی است، کیت باید نخست بر شیاطین خودش فایق آید سپس تبدیل به نماد امید گاتهام شود…

همچنین بخوانید | فصل ششم The Flash دو شخصیت شرور اصلی دارد؛

پخش فصل اول سریال Batwoman از تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با یکشنبه ۱۴ مهر ماه) آغاز می شود، منتظر انتشار گزارش های بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.