تریلر و پوستر سریال Batwoman عضو جدید دنیای اشتراکی اَرو وِرس

شبکه The CW یک تریلر و پوستر جدید از مجموعه تلویزیونی Batwoman منتشر کرد که بواسطه آن می توانیم نگاهی به سریال جدید دنیای اشتراکی Arrowverse داشته باشیم؛ شبکه The CW در حال حاضر مجموعا پنج سریال ابرقهرمانی دارد که چهار تای آنـها بخشی از دنیـای Arrowverse هستند، و یکی از آنها که Black Lightning (رعد سیاه) نام دارد با این فرانچایز بی ارتباط است. البته سریال Arrow (کماندار) قرار است بعد از رویداد Crisis on Infinite Earths به پایان برسد، پس اَرو وِرس تا قبل از پایان سال دچار تغییرات گسترده ای خواهد شد، که یکی از این تغییرات شروع پخش سریال انفرادی زن خفاشی است.
 

شخصیت اصلی سریال Batwoman دختری به نام کیت کین (با بازی Ruby Rose) است که اگر به یاد داشته داشته باشید سال گذشته طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ Elseworlds با وی آشنا شدیم. بنابراین بدون دیدن هیچ تریلر و تیزری هم می توانیم حدس بزنیم که Batwoman چگونه سریالی خواهد بود. این سریال توسط کارولاین درایز (The Vampire Diaries) توسعه داده شده و قرار است پاییز امسال یکشنبه شبها مهمان خانه طرفداران اَرو وِرس باشد.

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

حال، The CW یک تریلر رسمی از سریال Batwoman منتشر کرده تا طرفداران بتوانند تیم نگاهی به حوادث این سریال تماشایی و هیجان انگیز داشته باشند. در کنار تریلر شاهد انتشار یک پوستر رسمی جدید هم بودیم:


Batwoman اَرو وِرس

همانطور که تریلر تایید می کند وقایع اولین اپیزود سریال Batwoman قبل از حوادث Elseworlds و ملاقات کیت کین با دیگر قهرمان های اَرو وِرس اتفاق می افتد و به ما نشان می دهد که چه چیزی از خانم کین یک شورشی شنل پوش می سازد. به واسطه این تریلر همچنین می توانیم نگاهی اجمالی به شهر گاتهام داشته باشیم (که البته پیش از این در Elseworlds نگاهی به آن داشته ایم) و ببینیم که چطور بعد از غیب شد رمزآلود بتمن دچار هرج و مرج شده است. در این میان همچنین جیکوب کین (Dougray Scott)، پدر کیت، را می بینیم که جزو شخصیت های مهم سریال است. سوفی مور (Meagan Tandy) یکی از بهترین کارمندهای جیکوب و معشوقه سابق کیت، آلیس (Rachel Skarsten) یک ابرشرور و لوک فاکس (Camrus Johnson) پسر لوسیوس فاکس هم جزو دیگر شخصیت های پراهمیت Batwoman هستند که در تریلر هم حضور دارند.

همچنین بخوانید | فصل پنجم The Flash به سیسکو یک پایان خوش داد؛ اما چرا از سریال خارج نشد؟

احتمالا خبر چندان خوبی نیست، اما Batwoman از راه می رسد تا جایگزین Arrow شود؛ The CW تاکنون بیشتر از ۴ سریال Arrowverse را همزمان روی آنتن نبرده، امسال هم قرار نیست این قانون را زیر پا بگذارد. بنابراین بعد از اینکه پخش فصل هشتم Arrow به پایان برسد، با در نظر Batwoman باز هم فقط چهار سریال باقی می ماند! [اطلاعات بیشتر از داستان سریال]


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.