اپیزود پایلوت سریال Batwoman سفارش تولید گرفت و صاحب کارگردان شد

شبکه The CW بطور رسمی اپیزود پایلوت مجموعه تلویزیونی Batwoman (زن خفاشی) را سفارش داد؛ سریالی با بازی روبی رُز در نقش اصلی. اواسط سال گذشته میلادی بود که این شبکه خانم رز را برای ایفای نقش کیت کین معروف به زن خفاشی انتخاب کرد، سپس شاهد حضور او در ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ سالانه Arrowverse بودیم که اواخر ۲۰۱۸ روی آنتن The CW رفت.

با وجود اینکه اتفاقی هیجان انگیز بود، و ما بلاخره موفق به مشاهده نسخه لایو-اکشن زن خفاشی در تلویزیون شدیم، هنوز هم برای بسیاری از طرفداران سوال است که چرا شبکه خانم روبی رز را بـرای این نقش انتخاب کرده. از طرفی، خود رز بعد از اینکه با واکنش منفی طرفداران روبرو شد تصمیم به ترک توییتر گرفت که اصلا حرکت جالبی برای او نبود. به هر حال نظر ما زیاد مهم نیست، The CW تصمیم قطعی خودش را گرفته است.
  

همچنین بخوانید | و اما اطلاعاتی تازه از مجموعه تلویزیونی Batwoman شبکه CW

طی رویداد ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ امسال کـه Elseworlds نام داشت، شبکه بطور رسمی شخصیت زن خفاشی را معرفی کرد؛ یک زن که در شهر آشوب زده گاتهام زندگی می کند و با بروس وین نسبت فامیلی دارد. طی این رویداد، او به فلش، اَرو و سوپرگرل کمک کرد تا بفهمند چه چیزی باعث تغییر واقعیت زمین-۱ شده است. خانم رز نمایش خوبی از خودش بجا گذاشت و با واکنش مثبت مردم روبرو شد، به همین دلیل تمایل همه برای مشاهد سریال Batwoman افزایش یافت.
 

از زمانی که حضور زن خفاشی در Elseworlds تایید شد، The CW فاش کرد که مشغول کار بر روی سریال Batwoman هستند، اما حالا یک قدم بزرگ در مسیر توسعه برداشته شده است.

سریال Batwoman

طبق گزارش تازه TV Line، شبکه The CW بطور رسمی اپیزود پایلوت (آزمایشی) این سریال ابرقهرمانی را سفارش داده است. اگر اوضاع طبق برنامه پیش برود، می توانیم سریال Batwoman را سال ۲۰۱۹ تماشا کنیم. ﺩﯾﻮﯾﺪ ﻧﺎﺗﺮ (Arrow/Flash) قسمت نخست را کارگردانی می کند و Caroline Dries (سریال The Vampire Diaries) نویسنده آن می باشد.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال های Arrowverse در سال ۲۰۱۹

در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده است که: “در سریال، کیت کین، با عشقی که نسبت به عدالت اجتماعی دارد و یک استعداد برای گفتن عقیده خودش، برای جنگ آماده شده است، او بعنوان بت‌وُمن بر فراز خیابان های شهر گاتهام اوج می گیرد. کیت برای مبارزات خیابانی به خوبی تمرین کرده و قصد دارد جلوی احیای جنایتکاران گاتهام را بگیرد. البته فعلا او را یک قهرمان نخوانید. در شهری که تشنه یک ناجی است، کیت باید نخست بر شیاطین خودش فایق آید سپس تبدیل به نماد امید گاتهام شود…

شاید ما The CW را در خلق یک دنیای تلویزیونی موفق ندانیم، اما از نگاه بسیاری از طرفداران، Arrowverse یک دنیای اشتراکی بسیـار موفق است که تـاکنون چهار سریال در بستر آن ساخته شده است. در حال حاضر ما منتظر هستیم تا اخبار دقیق تری در مورد سریال دختر خفاشی و همچنین سوپرمن (Superman) منتشر شود…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.