آخرین آمار از فروش فیلم‌های نوروز ۹۷؛ «لاتاری» و «به وقت شام» دو میلیاردی شدند!

بر اساس تازه ترین آمـار منتشر شده از فروش فیلم‌های نوروز ۹۷ توسط سینماتیکت، فروش دو فیلم «لاتاری» و «به وقت شام» هم از مرز دو میلیارد عبور کرده است، اما «مصادره» همچنان تا اینجا پرفروش ترین فیلم امسال می باشد. این فیلم تاکنون در سینماهای تهران و شهرستان مجموعا ۳ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان فروخته است. سینمایی «به وقت شام» دومین فیلم پرفروش نوروز ۹۷ مجموعـا دو میلیارد و ۷۵ میلیون تومان در سینماهای تهران و شهرستان فروخته است، فیلم سینمایی «لاتاری» نیز تاکنون دو میلیارد و ۴۱ میلیون فروخته و در جایگاه سوم پرفروش ترین های امسال قرار گرفته است.

فیلم سینمایی «به وقت شام» توسط ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻢ ﺣﺎﺗﻤﯽﮐﯿﺎ نوشته و کارگردانی شده است، که در آن با دو شخصیت اصلی به نام های ﯾﻮﻧﺲ ﻭ ﻋﻠﯽ همراه هستیم؛ ﭘﺪﺭ ﻭ ﭘﺴﺮ ﺧﻠﺒﺎﻧﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﺄﻣﻮﺭﯾﺖ ﻭﯾﮋﻩ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻥ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎﯾﯽ ﺩﺭ ﺗﺪﻣﺮ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺩﻣﺸﻖ ﺍﺳﺖ، ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﺮﺩﻡ ﺗﺤﺖ ﻇﻠﻢ ﺩﺍﻋﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻭﺳﯿﻠﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﻣﺸﮑﻼﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺁﻧﻬﺎﺳﺖ. از ستارگان اصلی این فیلم می توانیم به ﻫﺎﺩﯼ ﺣﺠﺎﺯﯼ ﻓﺮ، ﺑﺎﺑﮏ ﺣﻤﯿﺪﯾﺎﻥ و ﻋﺒﺪﺍﻟﺮﺿﺎ ﻧﺼﺎﺭﯼ اشاره کنیم.

فیلم سینمایی «لونه زنبور» تاکنون یک میلیارد و ۷۰۷ میلیون تومان فروخته است و می توانیم آن را در جایگاه چهارم پرفروش ترین فیلم های نوروز ۹۷ مشاهده می کنیم، فیلم «خرگیوش» اکنون به فروشی معادل ۵۰۲ میلیون و ۵۱۹ هزار تومان رسیده، انیمیشن «فیلشاه» نیز در مجموع ۴۳۹ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان فروخته است. در جایگاه انتهایی پرفروش ترین فیلمـهای نوروز ۹۷ فیلم سینمایی «فِراری» را مشاهده می کنیم تاکنون ۱۰۵ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان فروخته است.

منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.