شایعه: بن افلک اکنون می خواهد بتمن ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ باقی بماند!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، بن افلک می خواهد به بازی در نقش بتمن ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) ادامه دهد. تعهدی که بن افلک به نقش ابرقهرمانی خودش دارد یکی از رنج آورترین رمز و رازهای فرانچایز وارنر بروس است. خیلی زود بعد از اینکه Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) پا به گیشه گذاشت، شایعه هایی منتشر شد مبنی بر اینکه افلک می خواهد از DCEU خارج شود، اظهارات خود او هم ناخواسته به این شایعه دامن زد، ولی در نهایت دروغی بیش نبود.

اوضاع بعد از کابوس تولید در Justice League (لیگ عدالت) بدتر شد و گزارش های مختلفی منتشر شدند که ادعا می کردند یک بازیگر دیگر قرار است جای بن افلک را در فیلم انفرادی بتمن به کارگردانی مت ریوز بگیرد، – که در ابتدا قرار بود خود افلک فیلم The Batman را کارگردانی و در آن بازی کند — مثلا بیشتر از همه نام جیک جیلنهال (Prince Of Persia) شنیده می شد. امـا هنوز هیچ حرف رسمی و مورد اعتمادی در این مورد زده نشده و ما اصلا نمی دانیم که بتمن قرار است در کدام یک از فیلم های بعدی DCEU حضور داشته باشـد؛ اما حالا یک شایعه تازه منتشر شده ادعا می کنـد که بن افلک دوست دارد همچنان بعنوان خفاش گاتهام باقی بماند.

طبق یک گزارش تازه منتشر شده توسط Batman News، منبع معتبری به نام Daniel R در صفحه توییتر خودش فاش کرده که افلک اکنون به ایفای نقش بتمن در فیلم های DCEU علاقه مند است. به جز این مورد دیگر به چیزی اشاره نشد و مـا نیز باید یادآوری کنیم که این خبر تایید شده نیست و برای اطمینان آن را فقط یک “شایعه” می نامیم. اما اگر این صحبت ها واقعی باشند، یا حتی دروغ بودن آنها تایید شوند، به ما کمک می کند که بفهمیم باید انتظار چه چیزی را برای آینده این دنیای اشتراکی سینمایی داشته باشیم.

همچنین بخوانید: فیلم Fast & Furious 9 صاحب یک نویسنده شد

بتمن 2019

با خواندن این توییت ما نیز دچار یک سردرگمی شده ایـم، چون افلک طی چند ماه گذشته به این فکر می کرد که نقش بتمن را کنار بگذارد، اما حالا می شنویم به این نقش علاقه مند است — ولی واقعا حیف است اگر بخواهد خودش را از DCEU خارج کند چون بسیاری از طرفداران بتمن وی را خیلی دوست دارند. البته اول که او برای ایفای این نقش انتخاب شد، عاشقان بتمن زیاد خوشحال نشدند ولی بعد از دیدن عملکرد بن افلک در فیلم BvS نظر بسیاری تغییر کرد. البته Justice League کمی کار را خراب کرد و شخصیت های آن نتوانستند خوب بدرخشند، با این وجود بتمن احتمالـا بهترین شخصیت تیم بود.

حال واقعا معلوم نیست که بتمن در DCEU چه آینده ای دارد، در DCEU این خواسته بزرگی است اما با این وجود امیدواریم بزودی همه چیز روشن شود.

منبع: بتمن نیوز

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.