شایعه: بن افلک مشغول تمرین برای حضور در فیلم The Batman است!

بن افلک مشغول تمرین است، پس در نهایت می تواند یک بار دیگر شخصیت بتمن را به تصویر بکشد. افلک در سال ۲۰۱۳ برای ایفای نقش مرد خفاشی انتخاب شد، با وجود اینکه فیلم های کمیک بوکی او همواره نقدهای بدی را دریافت کردند، بسیاری از افلک بعنوان بهترین بتمن سینمای هالیوود یاد می کنند. البته وقتی که Justice League (لیگ عدالت) پا به گیشه گذاشت و در هر دو جبهه هنری/تجاری با شکست روبرو گشت، آینده افلک بعنوان بتمن در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ وارد هاله ای از ابهام شد. حتی بازیگر نقش سوپرمن، هنری کویل هم فعلا از DCEU فاصله گرفته تا در سریال The Witcher (ویچر) Netflix بازی کنـد.
 

حالا، مدتی است که نمی توانیم به راحتی در مورد آینده افلک در DCEU صحبت کنیم، چون اطلاعات دقیقی نداریم. یک زمان، او قرار بود فیلم انفرادی بتمن را بنویسند، جلوی دوربین ببرد و در آن نقش آفرینی کند اما ناگهان خودش را از پروژه کنار کشید و تصمیم گرفت که فقط بازیگر این فیلم باشد، سپس مت ریوز بعنوان کارگردان و نویسنده به این پروژه پیوست. بعد از این جریان، برای همه تبدیل به سوال شد که آیا افلک در این فیلم لباس بتمن را می پوشد یا بازیگری که ۱۵ تا ۲۰ سال از او جوان تر است.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman مورد پسند استودیو قرار گرفت؛ شروع تولید احتمالا تابستان ۲۰۱۹

حال، طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی Hollywood Life، منبعی که نامی از آن میان نیامده اما به این بازیگر و کارگردان نزدیک است، ادعا کرده افلک متعهد شده تا وضعیت جسمانی خودش را به حد عالی برساند و باری دیگر در نقش بتمن بازی کند. طبق ادعای این منبع، او برای سلامتی خودش و بازی مجدد در نقش بتمن مشغول تمرین است. ظاهرا بن احساس می کند کارش با این شخصیت هنوز به پایان رسیده که اگر واقعا اینطور باشد حق هم دارد، چون Justice League اصلا برای اینکه آخرین فیلم او در DCEU باشد مناسب نیست. “اینجا صحبت هایی از انتخاب یک جانشین برای اوست، اما بن اکنون چیزی که ممکن است از دست بدهد را می بیند و واقعا می خواهد باری دیگر در این نقش بازی کند. مخصوصا با دیدن کاری که خواکین فینیکس با شخصیت جوکر انجام می دهد.

The Batman dceu

ممکن است این ادعا واقعیت داشته باشد، شاید بن افلک واقعا سعی دارد خودش را برای حضور در فیلم سینمایی The Batman آماده کند، اما چند دلیل هم داریم که ثابت کنیم اینطور نیست؛ نخست اینکه افلک احتمالا سعی دارد وضعیت جسمانی خودش را بهبود ببخشد، برای هدف شخصی، سپس اینکه ممکن است در حال آماده شدن برای دیگر پروژه ها باشد. مثلا او قرار است در فیلم درام-ورزشی Torrance یک ستاره بسکتبال سابق را به تصویر بکشد که سعی می کنـد تبدیل به یک مربی شود. طبق شنیده ها تولید این فیلم در آینده نزدیک آغاز می شود، پس شاید افلک سعی دارد خودش را برای این نقش آمـاده کند. از طرفی، ﻓﯿﻠﻢبرداری The Batman در بهترین حالت تا قبل از تابستان ۲۰۱۹ آغاز نمی شود، پس واقعا کمی برای شروع تمرین زود نیست؟ — مگر اینکه قصد داشته باشد تا پرواز کردن را یاد بگیرد!!
  

همچنین بخوانید | وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!!

ما هنوز نمی دانیم که ریوز قصد دارد در فیلم The Batman به روایت چه دوره ای از زندگی بروس وین بپردازد؛ اگر بتمن در این فیلم یک قهرمان نقاب پوش جوان باشد پس باید یک جایگزین برای بن افلک پیدا کنند، ولی اگر ادامه ای برای وقایع لیگ عدالت است پس امیداریم خود افلک در آن حاضر شود. اما، به احتمال قوی کار این بازیگر با DCEU به پایان رسیده و در The Batman حضور نخواهد داشت، حداقل ما اینطور تصور می کنیم تا زمانی که خلافش ثابت شود!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.