صحناتی جدید و جالب در تیزر فصل دوازدهم The Big Bang Theory

سریال The Big Bang Theory با یک تریلر جالب و تماشایی طرفداران خودش را برای بازگشتی به شدت هیجان انگیز آمـاده می کند. چند روز قبل شبکه تلویزیونی CBS با انجام حرکتی غافلگیرکننده فاش کرد که این سریال پرطرفدار بعد از ۱۲ فصل برای همیشه به پایان می رسد، با وجود اینکه هنوز جزو پرطرفدارترین سریالهای کمدی جهان است. در واقع، تنها چند هفته قبل از اعلام اینکه سریال لغو شده، صحبت هایی از تمدید آن برای یک فصل دیگر به میان آمـده بود. این خبر بطور رسمی تایید نشده، اما شنیده ایم که جیم پارسونز (بازیگر نقش شلدون) دیگر علاقه ای به بازگشت برای فصل سیزدهم ندارد، با وجود اینکه بـه او و چهار بازیـگر اصلی دیگر سریال — کیلی کوئوکو (نقش پنی)، جانی گالکی (لئونارد)، کونال نایر (راج) و سایمون هلبرگ (هاوارد) — پیشنهاد شده ۵۰ میلیون دلار دریافت و دو سال دیگر در سریال بـازی کنند.
 

از زمانی که خبر لغو شدن سریال بطور رسمی فاش شد، تعدادی از بازیگران طی صحبت های خودشان بـه این وضعیت اشاره کرده اند، از جمله کوئوکو، ماییم بیالیک (بازیگر نقش اِمی) و پارسونز. تمامشان هم به طرفداران قول دادند که قصد دارنـد فصل دوازدهم را با یک انفجار بزرگ پر از غافلگیری به اتمام برسانند، پس باید انتظار یک پایان فوق العاده را داشته باشیـم. و حالا به لطف شبکه CBS طرفداران می توانند اولین نگاه رسمی خودشان را به فصل دوازدهم The Big Bang Theory داشته باشند.

همچنین بخوانید: سریال The Big Bang Theory در سال ۲۰۱۹ بعد از ۱۲ فصل به پایان می رسد

شبکه CBS یک تیزر که ۳۰ ثانیه طول دارد برای فصل نهایی سریال The Big Bang Theory منتشر کرده است. این ویدیوی جالب و تماشایی توسط صفحه رسمی سریال در توییتر به اشتراک گذاشته شد، که نوید جالب ترین، تماشایی ترین، هیجان انگیز و به یادماندنی ترین فصل سریال را به طرفداران منتظر می دهد. با وجود اینکه شنیدن خبر به پایان رسیدن The Big Bang Theory ناراحت کننده است، هیجان زیادی برای شروع پخش فصل دوازدهم داریم. به این علت:


این کلیپ ترکیبی است از صحناتی جدید و همچنین قبلـا دیده شده، اما بخش جالب کلیپ جایی است که امی و شلدون را بعنوان یک زوج ازدواج کـرده مشاهده می کنیم. برای طرفداران اکنون سوال است که این دو ماه عسل را چگونه می گذرانند، بعد از بازگشت زندگی متاهلی آنـها چگونه خواهد بود و از همه مهم تر اینکه اصلا شلدون چطور با تمام این مسائل کنار خواهد آمد. شلدون شوهر مهربان و سازگاری است، اما هیچ ازدواجی بدون عیب نیست و دقیقا قسمت جالب ازدواج این دو نفر نیز همین عیبهاست، چون خیلی دوست داریم ببینیم که چطور با آنها کنار می آیند. به لطف نویدی که در نخستین فصل سریال Young Sheldon داده شد، ما می دانیم که این زوج جوان در نهایت صاحب بچه خواهـند شد، پس قطعا خوشحال به خانه بازمیگردند.

همچنین بخوانید: تاریخ شروع پخش تمام سریال های پاییز ۲۰۱۸

در حالی که امی و شلدون دور هستند و از ماه عسل خودشان لذت می برند، طرفدارن خیلی دوست دارند بدانند شرایط دوستان آنها در حالی که نیاز نیست با مسائل شلدونی دست و پنجه نرم کنند چگونه است، بخصوص پنی و لئونارد که درست روبروی امی-شلندون زندگی می کنند و همیشه مشکلات زندگی این زوج نابغه وارد زندگی آنـها می شود. باید اشاره کنیم که بعید نیست طی فصل دوازدهم The Big Bang Theory اتفاقات عجیبی بین پنی و لئو رخ دهد چون طی چند فصل اخیر بـا مشکل خاصی روبرو نشده اند، پس ممکن است پایان بزرگ در نهایت گریبان این خانواده را بگیرد.

پخش فصل دوازدهم The Big Bang Theory قرار است از دوشنبه ۲ مهر (September 24) در شبکه CBS آغاز شود، همزمان با فصل دوازدهم Young Sheldon (شلدون جوان).


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.