سریال The Big Bang Theory در سال 2019 بعد از 12 فصل به پایان می رسد!

سریال پرطرفدار The Big Bang Theory قرار است بعد از ۱۲ فصل در ماه مِی سال ۲۰۱۹ به پایان برسد. از زمان شروع پخش در شبکه CBS که سال ۲۰۰۷ میلادی بود، این سریال تبدیل شد به یکی از بهترین نمایش های کمدی تاریخ تلویزیون. بیگ بنگ طی یازده سال اخیر امتیازهای بالایی را بدست آورد و جوایز مهمی را از سوی Emmys دریافت کرد، و همچنین صاحب یک ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ تلویزیونی تحت عنوان Young Sheldon شد. فصل بعدی به شدت مورد انتظار این سریال تماشایی قرار است پاییز امسال روی آنتن برود.

سال گذشته، Big Bang Theory بطور رسمی برای فصل یازدهم و دوازدهم خودش تمدید شد، اما بعد از صحبت های زیادی در مـورد آینده آن به میان نیامد. اوایل ماه جاری میلادی، گزارش ها ادعا کردنـد که در شبکه CBS یک سری بحث های مقدماتی در رابطه با بازگشت سریال برای سیزدهمین سال انجام شده، اما ظاهرا تیم خلاقیت Big Bang Theory به این نتیجه رسیده اند که سریال به پایان خط خودش رسیده است — البته متاسفانه. بنابراین تئوری بیگ بنگ با دوازدهیم فصل خودش به پایان می رسد، برای همیشه.

همچنین بخوانید: شبکه CBS سریال Mom (مامان) را برای فصل ششم تمدید کرد!

کمپانی Warner Bros. Television، شبکه CBS و چاک لوری خبر به پایان رسیدن این سریال را فاش کردند. باید اشاره کنیم که The Big Bang Theory با ۲۷۹ اپیزود یکی از طولانی ترین سریال های چند دوربینه تاریخ تلویزیون بوده است؛ در اطلاعیه رسمی آمده که “ما بی نهایت سپاسگذار طرفداران خودمان برای حمایشان از Big Bang Theory طی دوازده سال گذشته هستیم. ما، در کنار بازیگران، نویسندگان و عوامل، خیلی سپاسگذار موفقیت های سریال هستیم و قصد ارائه یک فصل نهایی داریم، و پایان سریال، که برای The Big Bang Theory یک انتهای خلاقانه رقم می زند.

The big bang Theory

ما آخرین بار که بچه های بیگ بنگ را ملاقات کردیم، شلدون و امی ازدواج کردند، پس کاملا طبیعی است که داستان فصل ۱۲ کمی بعد از وقایع قبلی آغاز شود تا کاوشی درون رابطه این بار زن و شوهری این دو شخصیت جالب داشته باشیم — که قطعا خیلی تماشایی خواهد بود. در این میان همچنین یک سوال در رابطه با تـام (Tam) شخصیت فرعی سریال Young Sheldon وجود دارد که تنها دوست دوران کودکی پرماجرای شلدون بود. به تازگی تایید شده که در یکی از اپیزودهای Big Bang به جزئیات اتفاقی که برای تام افتاده پرداخته خواهد شد — پس منتظر این یکی هم باشید. در حال حاضر نویسندگان سریال به سختی در حال کار هستند تا مطمئن شوند داستان تمام شخصیت ها در بهترین شکل ممکن به پایان برسد. طرفداران نیز بیشتر از یک دهه است که مشغول دنبال کردن این سریال می باشند، پس قطعا لایق دریافت یک پایان مناسب هستند.

همچنین بخوانید: نیمه دوم فصل ۳ سریال Shadowhunters سال ۲۰۱۹ منتشر می شود


سریال The Big Bang Theory پاییز امسال برای دوازدهمین فصل خودش به آغوش گرم طرفداران بازمیگردد، اما دیگر فصل سیزدهمی در کار نخواهد بود و باید منتظر یک نتیجه کلی برای دوازده سال ماجراجویی تماشایی باشیم، پس خودتان را آماده کنیـد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline