ﺟﺮﯼ ﺍﻭﮐﺎﻧﻞ بعنوان برادر ﺷﻠﺪﻭﻥ به سریال Big Bang Theory پیوست!

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی هالیوود ریپورتر، ما بزودی شاهد حضور ﺟﺮﯼ ﺍﻭﮐﺎﻧﻞ (Billions و Justice League Dark) در سریال کمدی پرطرفدار و تماشایی Big Bang Theory (تئوری بیگ بنگ) خواهیم بود. همانطور که خبر دارید امی (با نقش آفرینی Mayim Bialik) و شلدون (Jim Parsons) مدتی است نامزد کرده اند و به سختی در حال برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ازدواج خودشان در بهترین شکل ممکن هستند، حال آقای ﺍﻭﮐﺎﻧﻞ را در عروسی امی و شلدون مشاهده خواهیم کرد.

مدتی است که شبکه CBS اقدام به پخش سریال ﭘﯿﺶدرآمدی Young Sheldon (ﺷﻠﺪﻭﻥ ﺟﻮﺍﻥ) کرده که در آن شاهد روایت دوران کودکی شلدون هستیم، او در این سریال یک برادر به نام جورجی (با نقش آفرینی Montana Jordan) دارد، حال او بزرگ شده و قرار است در این فصل به عروسی برادر خودش بیاید. قطعا دیدن او در کنار شلدون خیلی جالب و تماشایی خواهد بود. ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Big Bang Theory طی روز چهارشنبه حضور جورجی در فصل فعلی را تایید کردند.

جورجی از شخصیت های اصلی سریال Young Sheldon است، که تفاوت های فکری و رفتاری او با شلدون باعث افزایش جذابیت سریال شده، حال نسخه امروزی او را در اپیزود عروسی شلدون و امی مشاهده خواهیم کرد. در مورد حضور خواهر شلدون در این عروسی حرفی زده نشده است. البته جورجی تنها عضو خانواده شلدون نیست که به این مراسم می آید، چون ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩهای Big Bang تایید کرده اند که مادر او، مری (بازیگر برنده جایزه امی ﻻﺭﯼ ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ) هم به عروسی پسرش می آید. آنها حضور مری را خیلی مهم اظهار کرده اند با اینکه بازیگر نقش مری مشغله کاری زیادی داشته است.

تئوری بیگ بنگ

خانم ﻣﯿﺖ ﮐﺎﻟﻒ اخیرا در فیلم Lady Bird و همچنین سریال Supergirl حضور داشته. او برای حضور در همین فیلم Lady Bird نامزد دریافت اسکار شده و در واقع از بازیگران بزرگ سریال Big Bang است.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.