اولین تریلر فیلم Birds Of Prey؛ به پرندگان شکاری سلام کنید!

همانطور که انتظار داشتیم، Warner Bros اولین تریلر رسمی از فیلم به شدت مورد انتظار Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) را منتشر کرد، حال طرفداران می توانند نخستین نگاه خودشان را به ماجراجویی پیش روی هارلی کویین داشته باشند. وقایع این فیلم در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) اتفاق می افتد، دنیایی که در ۲۰۱۶ با فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice بطور رسمی شروع بکار کرد و با Suicide Squad کمی گسترش یافت. در فیلم Suicide Squad به کارگردانی دیوید آیر ما با یک گروه از شرورها و ضدقهرمان ها آشنا شدیم، و هارلی کویین هم یکی از شخصیت های اصلی این فیلم بود.

نقش آفرینی مارگو رابی در فیلم جوخه انتحار واقعا شگفت انگیز بود، به همین دلیل WB خیلی سریع برنامه ریزی برای آینده هارلی کویین را آغاز کرد، به همین واسطه توسعه تعدادی پروژه احتمالی استارت خورد. در میان این پروژه ها Birds of Prey (پرندگان شکاری) چراغ سبز گرفت و کتی یان بعنوان کارگردان آن انتخاب شد تا این فیلم را بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته کریستینا هادسون (بامبلبی ۲۰۱۸) کارگردانی کند. Birds of Prey ادامه Suicide Squad نیست، اما به روایت ادامه داستان هارلی می پردازد و تعدادی شخصیت جدید را وارد DCEU می کند.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم Suicide Squad 2 بطور رسمی آغاز شده است؛

در این فیلم به شدت مهیج و تماشایی، هارلی کویین با قهرمان هایی مثل قناری سیاه (با بازی Jurnee Smollett-Bell) و هانترس (Mary Elizabeth Winstead) متحد می شود، رنی مونتویا (Rosie Perez) که یک پلیس گاتهامی است نیز به این سه نفر کمک می کند تا از کاساندرا کین (Ella Jay Basco) در مقابل شرورهای داستان، بلک ماسک (Ewan McGregor) و ویکتور زز (Chris Messina) محافظت کنند. بازگشت هارلی کویین که به معنی بازگشت مارگو رابی است باعث شده تا Birds Of Prey تبدیل شود به یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال آینده میلادی. از آنجا که مدت زمان خیلی زیادی تا شروع اکران باقی نمانده، WB اولین تریلر رسمی را در اختیار طرفداران قرار داده است.

video

و لوگوی رسمی فیلم:

پرندگان شکاری 2020

تریلر Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) نوید یک فیلم ابرقهرمانی زن محور را می دهد که ماجراهای مهیج و جالب آن در DCEU اتفاق می افتد. این تریلر تایید می کند که با یک فیلم متفاوت نسبت به دیگر عناوین ژانر ابرقهرمانی طرف هستیم، که خبر خوبی برای DCEU محسوب می شود؛ مخصوصا با توجه به موفقیت های اخیر این فرانچایز با فیلم های Aquaman و Shazam. عمده تمرکز تریلر بر روی هارلی قرار دارد، که با توجه به شهرت فراوان این شخصیت اتفاق عجیبی نیست. البته شک نداریم که هارلی در Birds of Prey نقش خیلی خیلی پررنگ تری نسبت به Suicide Squad دارد، چونکه در حقیقت شخصیت اصلی این فیلم است.

همچنین بخوانید | فیلم سینمایی Batgirl بطور مستقیم با فیلم The Batman مرتبط خواهد بود؛

فیلم سینمایی Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن سال جاری پا به گیشه بگذارد، منتظر انتشار گزارش های جدیدتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.