پوستر جدید Birds of Prey دوستان را دور هم جمع کرده است!

ما مدت زمان خیلی زیادی را منتظر ماندیم تا وارنر بروس اولین تریلر فیلم Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) را منتشر کند، ولی وقتی که منتشر شد و موفق به تماشا کردنش شدیم، فهمیدیم که واقعا ارزش این همه انتظار را داشته است؛ این تریلر به ما نشان داد که Birds of Prey یک اثر کاملا متفاوت نسبت به فیلم های قبلـی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) است، فیلمی که می تواند این فرانچایز را وارد یک مسیر متفاوت و البته موفق تر کند. BOP به ما فرصت می دهد مدت زمان بیشتری را با هارلی کویین بگذرانیم، و همچنین می توانیم با تعدادی شخصیت جدید ملاقات کنیم.

حال به دنبال انتشار اولین تریلر رسمی، یک پوستر جدید از فیلم Birds of Prey منتشر شده که در آن می توانیم شخصیت های اصلی این فیلم را کنار هم مشاهده کنیم؛ هانترس (با بازی Mary Elizabeth Winstead)، کاساندرا کین (Ella Jay Basco)، قناری سیاه (Jurnee Smollett-Bell)، ستاره درخشان هارلی کویین (Margot Robbie) و رنی مونتویا (Rosie Perez). کنار هم دیدن این شخصیت ها بدون شک جالب و هیجان انگیز است، اما بخش جالبتر این پوستر طراحی آن می باشـد که ما را به یاد سریال فراموش نشدنی Friends می اندازد.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم Birds Of Prey؛ به پرندگان شکاری سلام کنید!

حضور قبلی هارلی کویین در Suicide squad (جوخه انتحار) بود، او در این فیلم بعد از اینکه توسط بتمن دستگیر شد و به زندان افتاد، توسط آرگوس به رهبری آماندا والر با چند شرور و ضدقهرمان دیگر متحد شد تا در نبود سوپرمن جلوی وقوع یک حادثه مرگبار را بگیرنـد. نقش آفرینی خانم رابی در این فیلم به حدی فوق العاده و تحسین برانگیز بود که استودیو را مجاب کرد تا بیشتر از او استفاده کنند. در نتیجه هارلی با Birds Of Prey بازمیگردد و بعد از پشت سر گذاشتن یک ماجراجویی مهیج دیگر، وی را در Suicide squad 2 ملاقات خواهیم کرد.

پرندگان شکاری 2020

فیلم‌نامه‌ این اثر توسط کریستینا هادسون (بامبلبی ۲۰۱۸) نوشته شده و کتی یان هم کسی است که آن را جلوی دوربین برده است. حوادث Birds of Prey در ادامه رخدادهای Suicide Squad اتفاق می افتد، اما ادامه مستقیم آن نیست و فقـط به روایت ادامه داستان هارلی کویین می پردازد، همچنین تعدادی شخصیت جدید را وارد DCEU می کند. این فیلم قرار است با ویژگی متفاوت بودن خودش ما را غافلگیر کند، تریلر منتشر شده به ما ثابت کرد که Birds of Prey خیلی بهتر از چیزی است که انتظارش را داشتیم. بد نیست اشاره کنیم که همین تریلر تایید کرد هارلی و جوکر کات کرده اند، و هارلی بعد از پشت سر گذاشتن این رابطه به دنبال یک شروع دوباره است.

همچنین بخوانید | رابین ممکن است در فیلم The Batman دیده شود، قبل از فیلم انفرادی Nightwing

در این فیلم به شدت مهیج و تماشایی، هارلی کویین با قناری سیاه، هانترس و رنی مونتویا که یک پلیس گاتهامی است یک اتحاد عجیب را شکل می دهد تا از کاساندرا کین در مقابل شرورهای داستان، بلک ماسک (Ewan McGregor) و ویکتور زز (Chris Messina) محافظت کنند. در انتها باید اشاره کنیم که اکران Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن سال جاری آغاز شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.