خلاصه داستان جدید Birds of Prey اطلاعات تازه ای را فاش می کند؛

فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) بعنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین پیش روی ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) قرار اوایل ۲۰۲۰، یعنی در زمستان امسال، راهی گیشه شود؛ در نتیجه طرفداران هارلی و رفقا این روزها بیشتر از همیشه مشتاق دریافت اطلاعات تازه در مورد این فیلم کمیک بوکی زن محور هستند. به لطف اولین تریلری که از Birds of Prey منتشر شد، ما مطلع شدیم که قرار است با اثری کاملا متفاوت روبرو شویم و ماجراجویی بعدی هارلی خیلی هیجان انگیزتر از انتظار ما خواهد بود. این تریلر تایید کرد که BOP یک فیلم باکیفیت و فوق العاده تماشایی است، که واقعا ارزش انتظار کشیدن را دارد.

البته ما هنوز اطلاعات چندان زیادی از این فیلم زن محور نداریم، ولی بازگشت مارگو رابی برای بازی در نقش هارلی کویین و قرار گرفتن در کنار شخصیت هایی مثل هانترس (با بازی Mary Elizabeth Winstead)، کاساندرا کین (Ella Jay Basco)، قناری سیاه (Jurnee Smollett-Bell) و رنی مونتویا (Rosie Perez) به اندازه کافی هیجان انگیز است که دیگر نیازی به کسب اطلاعات بیشتر نداریم. ولی با این وجود چون زمان خیلی زیادی تا ورود پرندگان شکاری به گیشه باقی نمانده، یک خلاصه داستان رسمی از فیلم آنها فاش شده که به ما اطلاعات خوبی از این عنوان به شدت مورد انتظار می دهد.

همچنین بخوانید | پوستر جدید Birds of Prey دوستان را دور هم جمع کرده است!

در خلاصه داستان رسمی فیلم Birds Of Prey آمده است که “شما هرگز چیزی در مورد این پاسبان، پرنده آوازخوان، که روانی و یک شاهزاده خانم مافیایی است چیزی شنیده اید؟ Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) یک حکایت پیچیده است که توسط هارلی روایت می شود، چون فقط او می تواند این داستان را تعریف کند. وقتی که بدجنس ترین شرور خودشیفته گاتهام، رومن سایونیس، و دست راست متعصب او ویکتور زز، یک دختر جوان به نام کاساندرا را مورد هدف قرار می دهند، همه به دنبال او مشغول زیر و رو کردن شهر هستند. در این بین هارلی، هانترس، قناری سیاه و رنی مونتویا به هم برخورد می کنند، و با وجود اینکه دلشان نمی خواهد، چاره ای جز متحد شدن ندارند و باید رومن سایونیس را زمینگیر کنند.

Birds of prey

این خلاصه داستان تایید می کند که دزدیده شدن کاساندرا کین علت اصلی کنار هم قرار گرفتن این چند قهرمان و ضدقهرمان است، پیش از این شایعه ها هم ادعا کرده بودند که هارلی برای نجات این دختر و شکست دادن رومن سایونیس یک تیم جمع می کند. از ستاره های Birds Of Prey می توانیم به جرنی اسمالت در نقش قناری سیاه، مری الیزابت وینستد در نقش هلنا برتینلی (هانترس)، رزی پرز در نقش رنی مونتویا که در اداره پلیس گاتهام سیتی کار می کند، الا جی باسکو در نقش کاساندرا کین (که در کتاب های مصور تبدیل به زن خفاشی می شود)، یوان مک‌گرگور در نقش رومن سایونس معروف به سیاه نقاب شخصیت شرور اصلی فیلم، و کریس مسینا در نقش ویکتور زز اشاره کنیم، بعلاوه مارگو رابی در نقش هارلی کویین.

همچنین بخوانید | جوکر (جرد لتو) در Birds of Prey یا Suicide Squad 2 حضور ندارد؛

این فیلم به کارگردانی خانم کتی یان بر پایه یک فیلم‌نامه‌ که توسط کریستینا هادسون (نویسنده فیلم بامبلبی) نوشته شده جلوی دوربین رفته، باید اشاره کنیم که اکران Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن سال جاری آغاز شود؛ تریلر جدید این فیلم به احتمال قوی همین روزها منتشر خواهد شد و امیدواریم که حاوی مقداری اطلاعات جدید باشد.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.