شایعه: وارنر بروس قصد ساخت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای هارلی کویین را دارد!

ما اکنون مدت زمان خیلی زیادی است که خبر تازه ای در مورد فیلم Gotham City Sirens (سیرن‌های گاتهام سیتی) نشنیده ایم، البته این تنها پروژه در حال توسعه DCEU نیست که به فراموشی سپرده شده و خیلی از فیلم های این فرانچایز اکنون در وضعیت نامعلومی قرار دارند؛ به همین خاطر اگر رنگ روشنایی روز را ببینند باید تعجب کنیم. اما حالا یک گزارش تازه منتشر شده ادعا کرده که کمپانی وارنر بروس برنامه ویژه ای را برای فیلم Gotham City Sirens دارد.

طبق این گزارش منتشر شده از سوی Geeks WorldWide، کمپانی وارنر بروس قصد دارد یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای شخصیت هارلی کویین بسازد؛ شروع این مجموعه فیلم با Birds Of Prey (پرندگان شکاری) به کارگردانی کتی یان خواهد بود، سپس داستان با Gotham City Sirens ادامه خواهد یافت تا در نهایت فیلم Birds of Prey v Gotham City Sirens (پرندگان شکاری در مقابل سیرن‌های گاتهام سیتی) ساخته شود. هارلی حکم پلِ ارتباطیِ بین این دو تیم را دارد؛

همچنین بخوانید | شایعه: هارلی کویین در فیلم Suicide Squad 2 حضور ندارد

بر پایه این گزارش، چون فیلم Birds of Prey هنوز روی پرده نرفته امکان دارد که شاهد ایجاد یک سری تغییرات در این برنامه باشیم؛ ولی در حال حاضر هدف آنها ساخت یک مجموعه سه فیلمی برای هارلی کویین است. این خبر بسیار خوبی برای شخصیت هارلی کویین محسوب می شود اما شنیدن آن با اینکه خوشحال کننده است چندان عجیب نیست. مارگو رابی از لحظه ورود به DCEU با فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به لطف نقش آفرینی درخشان خودش مورد توجه قرار گرفت و باعث شد تا وارنر بروس هارلی را بعنوان یک شخصیت با پتانسیل موفقیت بالا ببیند.

پرندگان شکاری

ساخت ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ هارلی کویین هنوز بطور رسمی تایید نشده و فعلا آن را یک شایعه در نظر می گیریم، تا زمانی که مارگو رابی یا خود استودیو آن را تایید کنند. ولی، همانطور که در پاراگراف قبلی اشاره کردیم وارنر بروس نگاه ویژه ای نسبت به خانم کویین دارد و هدفشان این است که به وی نقش پررنگ تری بدهند، از طرفی قصد دارند او را بعنوان یک شخصیت مستقل معرفی کنند، نه دختری که زیر سایه جوکر زندگی می کند. تا جایی که ما شنیده ایم، جوکر فعلا جایی در برنامه های WB برای ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ ندارد پس هارلی می تواند شخصیت مناسبی برای قرار گرفتن در مرکز این فرانچایز باشد.

همچنین بخوانید | شایعه: فیلم Joker & Harley Quinn ساخته نمی شود

در حال حاضر همه نگاه ها به فیلم Birds of Prey که قرار است از ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸) پا به گیشه بگذارد دوخته شده، در واقع کسی از برنامه های بعدی استودیو خبر دقیقی ندارد، پس فعلا باید منتظر افشای اطلاعاتی تازه در رابطه با همین فیلم باشیم تا شاید چیزی هم در مورد آینده دستگیرمان شود.


منبع: Geeks WorldWide

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.