فیلم Birds of Prey: اولین نگاه به لباس جدید هارلی کویین

مارگو رابی قرار است در فیلم Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) بـاری دیگر در نقش هارلی کویین ظاهر شود، البته با ظاهری متفاوت. اگر به یاد داشته باشید سال ۲۰۱۶ بود که خانم رابی شخصیت هارلی را در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به تصویر کشید و همین نقش باعث شهرت وی شد. Warner Bros و DC Films هم که این محبوبیت را دیدند استارت توسعه چهار پروژه مختلف با احتمال حضور وی را زدند. از میان این چهار پروژه، Birds of Prey انتخاب شد تا تبدیل به یک فیلم شود.

سال گذشته، خانم کتی یان بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب گشت و بعد از آن پروژه Birds of Prey خیلی زود وارد فاز پیش-تولید شد. طی این فاز، جرنی اسمالت-بل و مری الیزابت وینستد برای ایفای نقش های قناری سیاه (Black Canary) و هانترس (Huntress) انتخاب شدند. طبق شنیده ها؛ قناری سیاه، هانترس و هارلی کویین با هم متحد می شوند تا یک شرور به نام بلک ماسک (با بازی Ewan McGregor) را شکست و دختری جوان به نام کسندرا کین (Ella Jay Basco) را نجات دهند.

همچنین بخوانید | شایعه: وارنر بروس قصد ساخت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای هارلی کویین را دارد!

حال، با توجه به اینکه این فیلم وارد فاز تولید شده، مارگو رابی نخستین تصویر از لباس تازه هارلی کویین را در صفحه رسمی اینستاگرام خودش به اشتراک گذاشته است. لبـاس تازه او تفاوت خیلی زیادی نسبت به لباسی که در Suicide Squad پوشیده بود دارد، این بار ظاهر او پر از رنگهای مختلف است. باید اشاره کنیم هنوز معلوم نیست که این لباس نهایی هارلی برای فیلم Birds of Prey باشد.

هارلی کویین

خانم رابی قبلا اعلام کرده بود که هارلی قرار است در فیلم Birds of Prey ظاهر جدیدی داشته باشد، حال این عکس صحبت های او را تایید می کند. هارلی در کل از به نمایش گذاشتن خودش ترسی ندارد، بنابراین چندان عجیب نیست که در فیلم بعدی این اخلاقش را بیشتر از همیشه بروز دهد. خانم Christina Hodson نویسنده Birds of Prey بتازگی تایید کرده است که در فیلم جدید هارلی زیر سایه هیچ کسی نخواهد بود، بنابراین شاهد جدایی او از جوکر هستیم، پس کسی دیگر وی را کنترل نمی کند!!

همچنین بخوانید | تولید فیلم Birds Of Prey در ماه آوریل ۲۰۱۹ به پایان می رسد؛ ظاهرا

اکران فیلم Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ آغـاز شود.


منبع: اینستاگرام

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.