تصویر جدید از Birds of Prey: ملاقات هارلی کویین با سیاه‌نقاب و ویکتور زز

هارلی کویین در تصویر تازه منتشر شده از فیلم در آستانه اکران Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) با سیاه‌نقاب و ویکتور زز ملاقات کرده است؛ ما ساخته شدن این فیلم را مدیون Suicide Squad هستیم، فیلمی به کارگردانی دیوید آیر که در سال ۲۰۱۶ روی پرده رفت و با وجود اینکه نقدهای بدی را دریافت کرده بود، تبدیل شد به یک موفقیت تجـاری برای وارنر بروس و دی‌سی. این فیلم هارلی کویین (با بازی درخشان مارگو رابی) را وارد دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) کرد، و همچنین داستان خاستگاه این شخصیت را فاش نمود. بعد از موفقیت تجاری Suicide Squad و مورد استقبال قرار گرفتن هارلی کویین، وارنر استارت چند پروژه با محوریت این شخصیت را زد.

وارنر بروس کار بر روی چهار پروژه متفاوت را آغاز کرد، که در میان آنها Birds of Prey زودتر از بقیه چراغ سبز گرفت، که مارگو رابی در آن باری دیگر خانم کویین را به تصویر کشیده است. بعد از گشتن با پرندگان شکاری، هارلی در فیلم The Suicide Squad دیده خواهد شد، فیلمی به کارگردانی جیمز گان (نگهبانان کهکشان) که در سال ۲۰۲۱ پا به گیشه می گذارد. فیلم پرندگان شکاری توسط کتی یان (Dead Pigs) کارگردانی شده و کریستینا هادسون (Bumblebee) نویسنده آن است، وقایع آن مدت کوتاهی بعد از جدایی هارلی و جوکر اتفاق می افتد. تایید شده که جوکر (با بازی جرد لتو) قرار نیست در این فیلم نمایان شود، چون Birds of Prey ادامه Suicide Squad نیست و قرار است داستان هارلی را ادامه دهد.

همچنین بخوانید | باکس آفیس: Birds of Prey بدترین افتتاحیه DCEU را رقم خواهد زد!

طی وقایع Birds of Prey، هارلی کویین در تلاش است تا خودش را از رابطه ای که با جوکر داشته رها کند، او قصد دارد روی پای خودش بایستد؛ هارلی در این فیلم با دو شورشی، قناری سیاه (با بازی جرنی اسمالت) و هانترس (مری الیزابت وینستد)، و یک پلیس به نام رنی ماریا مونتویا (رزی پرز) متحد می شود تا از یک دختر جوان به کسندرا کین (الا جی باسکو) محافظت کند، در مقابل یک شرور بزرگ به نام سیاه‌نقاب (با بازی یوان مک‌گرگور). حال در تصویر تازه منتشر شده هارلی را کنار همین شرور بزرگ مشاهده می کنیم:

birds of prey

در این تصویر هارلی را کنار سیاه‌نقاب و ویکتور زز (کریس مسینا) می بینیم، که هر دو جزو شخصیت های مشهور دی‌سی هستند؛ سیاه‌نقاب بیشتر بعنوان دشمن محافظت گاتهام، بتمن شناخته می‌شوند، او برای اولین بار در مجله Batman شماره ۳۸۶ در اوت ۱۹۸۵ ظاهر شد. نام واقعی این شرور رومن سایونیس است، او از ثروتمندان گاتهام سیتی می باشد که از بتمن و بروس وین متنفّر است. ویکتور زَز هم یکی از دشمنان بزرگ بتمن است که توسط نویسنده آلن گرانت و طراح نورمن بریفوگل خلق شده‌ است. او نخستین بار در شمارهٔ ۱ بتمن: سایه خفاش (ژوئن ۱۹۹۲) نمایان شد. زز آدم‌کشی زنجیره‌ای است که معمولاً قربانیان خود را با بریدن گلوی آن‌ها توسط چاقو از پای در می‌آورد و سپس برای هر قربانی بوسیلهٔ چاقو یک علامت شمارشی مشخص بر روی بدن خود حک می‌کند!

همچنین بخوانید | دختر خفاشی در Birds of Prey حضور ندارد، اما فیلم انفرادی‌اش در حال توسعه است؛

اکران فیلم سینمایی Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن سال جاری آغاز شود، این فیلم با درجه سنی بزرگسالان (R-rated) روی پرده خواهد رفت، بعنوان اولین فیلم درجه R دنیای توسعه‌یافته دی‌سی. قبل از پایان باید دوباره اشاره کنیم که فیلم‌نامه این اثر توسط کریستینا هادسون به نگارش درآمده، که دو سال قبل فیلم Bumblebee را از وی دیدیم، فیلم‌نامه Batgirl (که در دست توسعه قرار دارد) را نوشته و The Flash 2022 هم در لیست آثار آینده او دیده می شود.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline