وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!

گاتهام شهری است که وقایع فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) در آن اتفاق می افتد، اما طبق گزارش ها بتمن در آن حضور ندارد. ما مدتهاست که منتظر بازگشت مارگو رابی هستیم، اتفاقی که قرار است بزودی واقعا رخ دهد. بعد از اینکه Warner Bros و DC توسعه چهار پروژه مختلف را با در نظر گرفتن اینکه هارلی شخصیت اصلی آنها باشد آغـاز کردند، Birds of Prey پروژه ای بود که انتخاب شد تا بعد از موفقیت های Suicide Squad (حوخه انتحار) ساخته شود. کتی یان کارگردان این فیلم است، الیزابت وینستد و جرنی اسمالت هم بازیگران نقش هانترس و قناری سیاه هستند.

پروسه انتخاب بازیگر این فیلم اکنون مدتی است که آغاز شده، کمپانی WB تاریخ شروع اکران آن را هم تایید کرده است. انتظار داریم که تولید BOP نیز اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود. تاکنون یک سری اطلاعات از این فیلم منتشر شده، اما هنوز از داستان اصلی آن بی اطلاع هستیم. ولی حالا، یک گزارش تازه منتشر شده مقداری اطلاعات از جایی که فیلم در آن اتفاق می افتد فاش کرده است.
 

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جوکر & هارلی کویین تکمیل شد؛ اولین اطلاعات از داستان

ددلاین با انتشار یک گزارش فاش کرد که الیزابت وینستد و جرنی اسمالت به جمع عوامل این فیلم پیوسته اند، در کنارش هم مقداری اطلاعات از فیلم را به دستمان رساند. در این گزارش آمده، “آنها [بازیگران نقش هانترس و قناری سیاه] به مارگو رابی که باری دیگر در نقش Suicide Squad خودش هارلی کویین ظاهر می شود می پیوندند، در یک گاتهام که توسط بتمن محافظت نمی شود.” با این حساب شهر گاتهام مکان اصلی وقوع حوادث Birds of Prey است، اما همچنین یک سوال در ذهن ما ایجاد می شود که چرا بتمن از شهرش محافظت نمی کند؟

Birds of prey

بد نیست اشاره کنیم که Daniel R هم با انتشار یک توییت در همین مورد صحبت کرده است، او گفت “طبق چیزی که من متوجه شدم یک خط در ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ وجود دارد که یک نفر اشاره می کند هیچکس بتمن را طی دو سال گذشته در گاتهام ندیده… او احتمالا با لیگ عدالت است یا شاید به طریقی در فیلم انفرادی بتمن به این سوال پاسخ دهند.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ The Batman مورد پسند استودیو قرار گرفت؛ شروع تولید احتمالا تابستان ۲۰۱۹

از آنجا که وقایع این فیلم در DCEU اتفاق می افتد و شخصیت های آن به این دنیای سینمایی وابسته هستند، پس سوال بزرگ اینجاست که بتمن کجاست؟ چرا طی دو سال اخیر در شهر گاتهام دیده نشده؟ شاید تمام این ها به این خاطر باشد که بن افلک قصد دارد از DCEU جدا شود، از طرفی فیلم انفرادی بتمن هم به روایت وقایعی طی دوران جوانی بروس وین می پردازد، پس WB و DC فعلا نمی دانند چه تصمیمی باید برای آینده بتمن بگیرند، بنابراین خیلی راحت می گویند که او این دور و اطراف نیست.حال علت هرچه که هست، بتمن بعد از وقایع Justice League (لیگ عدالت) دیگر به شهر گاتهام بازنگشته؛

ما انتظار داریم که تولید Birds of Prey اوایل سال ۲۰۱۹ آغاز شود، سپس در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (جمعه ۱۸ بهمن ۹۸) پا به گیشه خواهد گذاشت، چند ماه بعد از اینکه Wonder Woman 1984 (ﺯﻥ ﺷﮕﻔﺖﺍﻧﮕﯿﺰ) روی پرده می رود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.