عنوان رسمی فیلم Birds of Prey بلاخره فاش شد

مارگو رابی، ستاره مشهور هالیوودی، عنوان رسمی فیلم سینمایی به شدت مورد انتظار Birds of Prey (پرندگان شکاری) را از طریق صفحه اینستاگرام خودش فاش کرد. خانم رابی بعد از به تصویر کشیدن شخصیت هارلی کویین در فیلم سینمایی Suicide Squad (جوخه خودکشی) در میان طرفداران سینما محبوبیت خاصی پیدا کرد، به حدی که حتی رئسای وارنر بروس تصمیم گرفتند در مسیر پیش رو به هارلی بیشتر توجه کنند. حال Birds Of Prey بعنوان فیلم بعدی هارلی کویین در DCEU انتخاب شده، و مری الیزابت وینستد (سریال فارگو) در آن قرار است شخصیت هانترس را به تصویر بکشد، خانم جرنی اسمالت نیز برای ایفای نقش قناری سیاه انتخاب شده است.

مدتی قبل بطور رسمی توسط کمپانی برادران وارنر تایید شد که کتی یان (Dead Pigs) قرار است نخستین فیلم درجه بزرگسال ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ را کارگردانی کنـد، فیلمی که تمام شخصیت های اصلی آن مونث هستند.

طی چند هفته داخیر شاهد پیوستن بازیگران مختلفی به این فیلم بوده ایم، مثلا Ella Jay Basco بعنوان بازیگر نقش کاساندرا کین انتخاب شد، یوان مک‌گرگور نیز برای ایفای نقش شخصیت منفیِ بلک ماسک به فیلم Birds of Prey پیوست. طبق اطلاعاتمان از داستان، شخصیت هایی مثل قناری سیاه، هانترس، هارلی کویین، رنه مونتویا برای حفاظت از کاساندرا با هم متحد می شوند، شخصیتی که در کتاب های مصور نهایتا تبدیل به دختر خفاشی می شود. تایید شده که تولید Birds Of Prey قرار است از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز شود، در فوریه سال ۲۰۲۰ هم پا به گیشه خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید| یوان مک‌گرگور برای ایفای نقش بلک ماسک به فیلم Birds of Prey پیوست

حال خانم رابی با انتشار پست زیر در صفحه اینستاگرام خودش فاش کرد که فیلم بعدی وی Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) نام دارد. اما رابی تنها کسی نیست که این عنوان را تایید کرده، بلکه خود وارنر بروس هم با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییتر خودش پرده از عنوان رسمی BOP برداشته است.

View this post on Instagram

😆

A post shared by @ margotrobbie on

وقایع Birds of Prey بعد از حوادث Suicide Squad اتفاق می افتد، یعنی چند سالی از ماجرای فرار هارلی از زندان به کمک جوکر می گذرد. از آنجا که جوکر نقشی در این فیلم ندارد، پس می توانیم تصور کنیم که بین او و هارلی شکر آب شده است. البته حضور جوکر در این فیلم هم می توانست جالب باشد ولی ظاهرا سازندگان آن چیزی دیگری را در نظر دارند.

قبل از اتمام بحث بد نیست اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ آغـاز خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.