تیزر رسمی Birds Of Prey: اولین نگاه به قناری سیاه و هانترس

یک تیزر رسمی از فیلم سینمایی Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) منتشر شده که بواسطه آن می توانیم نخستین نگاه خودمان را به شخصیت های اصلی این فیلم، یعنی قناری سیاه و هانترس، داشته باشیم. موفقیت های هارلی کویین با نقش آفرینی درخشان مارگو رابی باعث شد تا کمپانی به وی فیلم اختصاصی خودش را بدهد، البته باید اشاره کنیم که Birds of Prey یک فیلم انفرادی عادی نیست بلکه هارلی قرار است در آن با تعدادی قهرمان زن متحد شود. جرنی ﺍﺳﻤﺎﻟﺖ-ﺑﻞ و ﻣﺮﯼ ﺍﻟﯿﺰﺍﺑﺖ ﻭﯾﻨﺴﺘﺪ کسانی هستند که برای به تصویر کشیدن دو شخصیت قناری سیاه و هانترس انتخاب شده اند.

از زمانی که اعلام شد قناری سیاه و هانترس قرار است در این فیلم حضور داشته باشند، بسیاری از طرفداران مشتاق بودند تا ببیند ظاهر نسخه DCEU این شخصیت ها چگونه خواهد بود. در Birds Of Prey علاوه بر این سه شخصیت، شاهد حضور بلک ماسک (با بازی Ewan McGregor) و رنه مونتویا (Rosie Perez) خواهیم بود. الا جی بَسکو قرار است در نقش کسندرا کین ظاهر شود و ﮐﺮﯾﺲ ﻣﺴﯿﻨﺎ هم در نقش ویکتور زز.

همچنین بخوانید | فیلم Birds of Prey: اولین نگاه به لباس جدید هارلی کویین

کانال فیلم Birds of Prey در یوتیوب CheekySneakyPeeky نام دارد که بتازگی افتتاح شده است، سازندگان فیلم از طریق این کانال یک تیزر از فیلم را به اشتراک گذاشته اند، بواسطه این تیزر کوتاه اما جالب می توانیم نیم نگاهی به شخصیت های اصلی فیلم BOP داشته باشیـم. شما هم یک نگاه بیاندازید:

video

این تیزر تنها ۲۰ ثانیه طول دارد، اما چیزهای مختلفی را فاش می کند. از ظاهر جدید هارلی کویین گرفته تا کمان هانترس، شخصی که مشغول نوشیدن است (به احتمال قوی مونتویا)، بازیگر نقش کین و قناری سیاه که یک چوب بسکتبال در دست دارد. شاید بواسطه این تیزر نتوانیم نگاهی دقیقی به شخصیت های Birds Of Prey داشته باشیم، اما همین نیم نگاه هم فعلا کفایت می کند. مطمئن باشید که خیلی زود می توانیم هانترس، قناری سیاه، کین و زز را بطور دقیق تـر مشاهده کنیم.

لباس و حال-و-هوای این تیزر کمک می کند تا متوجه شویم Birds of Prey چگونه فیلمی می تواند باشد. رابی و خانم کتی یان کارگردان آن قبلا گفته بودند که هدفشان ساختن یک فیلم درجه بزرگسال (R-rated) می باشد، این تیزر می تواند تاییدی بر این ادعا باشد – با وجود اینکه صحنات این تیزر بخشی از فیلم نیستند. بجز این دو مورد، از ویدیوی منتشر شده می توانیم برداشت کنیم که Birds Of Prey قرار است فیلمی جالب و سرگرم کننده باشد؛ چیزی که مارگو رابی پیش از این نویدش را به طرفداران داده بود.

همچنین بخوانید | شایعه: وارنر بروس قصد ساخت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای هارلی کویین را دارد!

اکران فیلم Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) قرار است از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ آغـاز شود.


منبع: CheekySneakyPeeky

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.