سیاه نقاب (Black Mask) بعنوان شخصیت شرور فیلم Birds Of Prey معرفی شد

0

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، سیاه نقاب (Black Mask) بعنوان شخصیت شرور اصلی فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) انتخاب شده است. کمپانی وارنر بروس این روزها تمرکز خودش را بر روی پروژه کمیک بوکی بعدی مارگو قرار داده است. اوایل سال آینده میلادی، خانم رابی باری دیگر لباس شخصیت هارلی کویین را بر تن می کند و جلوی دوربین فیلم زن محور BOP می رود. البته هارلی تنها (ضد)قهرمان مونث حاضر در این فیلم نیست و چند همراه دارد.

هارلی در این فیلم به شدت مورد انتظار با قناری سیاه، هانترس و چند شخصیت دیگر همراه می شود. البته تا این لحظه اصلا هیچ ایده ای در مورد شخصی که قرار است با آن روبرو شوند نداشتیم و برایمان همچون یک راز بود. گزارش های قبلی ادعا داشتند این شخص کسی است که پیش از این در سینما دیده نشده است، بخاطر همین پنگوئن از لیست شرورهای احتمالی حذف شد. حال ظاهرا این گزارش درست بوده؛

همچنین بخوانید: خلاصه داستان احتمالی Birds of Prey دلیل تشکیل تیم پرندگان شکاری را فاش می کند!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده از سوی The Wrap، سیاه نقاب دشمن مشهور بتمن قرار است بعنوان شخصیت شرور اصلی در فیلم Birds of Prey حضور داشته باشد. این در واقع اولین حضور لایو-اکشن رومن سایونیس (Roman Sionis) معروف به بلک ماسک می باشد. او یک مهره مهم در دنیای جنایی زیرزمینی شهر گاتهام محسوب می شود، که از وی یک شخصیت خیلی خیلی مناسب برای حضور در فیلم BOP ساخته است.

سیاه نقاب

قبل از تایید این قضیه، خیلی از طرفداران سیاه نقاب را بعنوان شرور فیلم Birds of Prey انتخاب کرده بودند، اما حالا که حضور او در این فیلم بطور رسمی تایید شده واقعا خوشحال کننده است — البته باید منتظر تایید خود استودیو هم باشیم. اخیرا فیلم BOP صاحب یک خلاصه داستان شده که هنوز رسمی بودن آن تایید نشده است؛ “ بعد از جدا شدن از جوکر، هارلی کویین و سه ابرقهرمان خانم دیگر — قناری سیاه، هانترس و رنه مونتویا — کنار هم قرار می گیرند تا زندگی یک دختر کوچک (کاساندرا کین) را از دست یک جنایتکـار شیطانی نجات دهند…” حال ظاهرا این جنایکار شیطانی سیاه نقاب می باشد.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Batman “قطعا” بر پایه کمیک Year One ساخته نمی شود

گزارش های قبلی ادعا داشتند که پنگوئن ممکن است شرور فیلم Birds of Prey یا The Batman باشد، اما ظاهرا این شرور مشهور نصیب پرندگان شکاری نشده، و در عوض سیاه نقاب را انتخاب کرده اند. این شرور قبلـا به فیلم Gotham City Sirens نسبت داده شده بود، اما فعلا خبری از اثر کمیک بوکی جدید دیوید آیر نیست. البته بعید نیست او عاملی باشد برای وقایع فیلم GCS یا حتی خودش هم در آن حضور داشته باشد.

به هر حال اکنون که خبر از حضور این شخصیت داده اند باید منتظر باشیم تا معلوم شود چه کسی قرار است او را به تصویر بکشد…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.