تولید فیلم Birds Of Prey در ماه آوریل 2019 به پایان می رسد؛ ظاهرا

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، تولید فیلم سینمایی Birds of Prey (پرندگان شکاری) در ماه آوریل ۲۰۱۹ به پایان می رسد؛ این فیلم باری دیگر هارلی کویین با نقش آفرینی مارگو رابی را به سینما می آورد، نقشی که او در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) داشت و با آن به شهرتی بین المللی رسید. با وجود اینکه خود فیلم با نقدهای منفی زیادی روبرو شد، شخصیت هارلی بشدت مورد استقبال مردم قرار گرفت و دقیقا به همین دلیل او قرار است نقش مهمی در فیلم پیش رو داشته باشد.

انتظار می رود که Birds of Prey فیلمی متفاوت نسبت به دیگر عناوین تولید شده توسط DC film باشد، در این میان شنیده ایم که قرار است به هدف دریافت گروه سنی بزرگسال (R-rated) ساخته شود. با وجود اینکه بیشتر وقایع فیلم در شهر گاتهام اتفاق می افتد، بتمن در آن حضور ندارد؛ در عوض هارلی با شخصیت هایی مثل هانترس (با بازی Mary Elizabeth) و قناری سیاه (Jurnee Smollett-Bell) متحد می شود. کاسندرا کین (با نقش آفرینی Ella Jay Basco) هم جزو شخصیت های اصلی فیلم است.

همچنین بخوانید | عنوان رسمی فیلم Birds of Prey بلاخره فاش شد

باید اشاره کنیم، که تایید شده فاز تولید فیلم سینمایی Birds Of Prey قرار است از اواسط ماه ژانویه (ماه جاری میلادی) در شهر لس آنجلس آغاز شود. این را می توانیم یک اتفاق خوب برای طرفداران DCEU در نظر بگیریم. آقای Christopher Marc از HN Entertainment نیز طی یک گزارش فاش نموده که فاز تولید این فیلم اواسط ماه آوریل به پایان خواهد رسید. این خبر هنوز بطور رسمی تایید نشده، اما از آنجا که آقای مارک ارتباطهای خوبی در کمپانی Warner Bros دارد، بعید نیست از تاریخ اتمام تولید مطلع شده باشد.

Birds of prey

اوایل که خبر تولید فیلمی تحت عنوان Birds of Prey فاش شده بود، تصور می شد قرار است درباره همکاری باربارا گوردون با هانترس و قناری سیاه باشد یک عملیات نجات در شهر گاتهام باشد. اما در نهایت معلوم شد که نسخه DCEU داستان پرندگان شکاری چیزی کاملا متفاوت است، بطوری که هارلی کویین در مرکز داستان قرار می گیرد. طبق شنیده ها، هارلی رابطه خودش با جوکر را قطع کرده و حالا برای نجات یک بچه اقدام به تشکیل تیمی از شورشی ها می کند. تاکنون اطلاعات چندان زیادی از داستان و شخصیت های حاضر در فیلم فاش نشده، اما این اعتقاد وجود دارد که ماسک سیاه (Black Mask) شخصیت شرور Birds Of Prey است.

همچنین بخوانید | وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!

فیلم Birds of Prey می تواند تبدیل به یک موفقیت بزرگ برای DC و WB شود، مخصوصا اگر آن را برای گروه سنی بزرگسال بسازند ممکن است مثل Deadpool مورد استقبال گرم عاشقان فیلم های ابرقهرمای قرار گیرد!

در انتها باید اشاره کنیم که اکران فیلم سینمایی Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ آغـاز خواهد شد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.