تایید شد؛ Bird of Prey یک فیلم درجه R خواهد بود!

کتی یان، کارگردان فیلم سینمایی در آستانه شروع تولید Bird of Prey (پرندگان شکاری) تایید کرد که این فیلم یک عنوان درجه بزرگسال (R-rated) خواهد بود؛ در این فیلم باری دیگر با هارلی کویین همراه می شویم، با نقش آفرینی مارگو رابی، که با هانترس (Mary Elizabeth Winstead) و قناری سیاه (Jurnee Smollett-Bell) متحد می شود، حوادث BOP در شهر گاتهام اتفاق می افتد، شهری که اکنون بتمن از آن محافظت نمی کند. ظاهرا هارلی و رفقای تازه او تلاش می کنند تا کاساندرا کین را نجات دهند.

هارلی برای نخستین بار در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) نمایان شد و به شهرت فراوانی دست یافت؛ بعد از آن کمپانی DC Films به شدت مشتاق بازگرداندن او به سینما بوده است. به لطف همین اشتیاق، توسعه چهار فیلم با امکان حضور هارلی ار آنها آغاز شد اما در نهایت Birds of Prey فیلمی بود که رنگ پیشرفت واقعی را به خودش دید. خانم یان این فیلم را بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته کریستینا هادسن (بامبلبی) کارگردانی خواهد کرد. رزی پرز هم به جمع ستارگان این فیلم پیوسته و در نقش رنه مونتویا، یک کاراگاه از پلیس شهر گاتهام، ظاهر خواهد شد. شرور اصلی فیلم هنوز بطور رسمی معرفی نشده، اما احتمال می رود که بلک ماسک (Black Mask) باشد.

همچنین بخوانید| فیلم Birds of Prey: بازیگر نقش رنه مونتویا انتخاب شد

خانم یان بتازگی اظهارات جالب توجه ای در رابطه با این فیلم به شدت مورد انتظار داشته است. او توضیح داده که چطور این کار را بدست آورده، مقداری هم اطلاعات در ارتباط با Birds Of Prey فاش کرده است. مدتها قبل شایعه شده بود که دو کمپانی Warner Bros و DC در نظر دارند تا از BOP یک فیلم مناسب برای سنین بزرگسال بسازد، خود خانم رابی هم قبلا به امکان درجه R بودن فیلم پیش رو اشاره کرده بود، اما حالا یان رسما این قضیه را تایید کرده است.

Birds of prey

تا همین دو سال قبل استودیوها از اینکه فیلم های ابرقهرمانی را با گروه سنی R بسازند واهمه داشتند، چون این اعتقاد وجود داشت که این گروه سنی موجب کاهش چشمگیر تعداد مخاطبین مورد هدف می شود. اما زمانی که کمپانی فاکس قرن بیستم دو فیلم Logan و Deadpool را برای مخاطبین بالای ۱۷ سال ساخت و به موفقیت های چشمگیر تجاری و هنری دست یافت، نظر خیلی ها تغییر کرد. Deadpool 2 مثل قسمت اول پرفروش نبود اما توانست تبدیل به سومین فیلم پرفروش درجه بزرگسال شود!

همچنین بخوانید| وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!

خب، این یک خبر خوب برای Birds of Prey محسوب می شود و همچنین نشان می دهد که DCEU واقعا در حال ورود به یک عصر جدید است. بعد از شکست های اخیر این فرانچایز، امیدواریم مسیر جدید موفقیت را برای ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ به ارمغان آورد. در انتها باید اشاره کنیم که Birds Of Prey قرار است از تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸) پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.