آیا جوکر در فیلم Birds of Prey حضور دارد؟ (ظاهرا بعله!)

بر پایه تازه ترین تصاویر منتشر شده از پشت صحنه فیلم سینمایی Birds Of Prey (پرندگان شکاری)، جوکر ممکن است در این فیلم حضور داشته باشد و شاید جرد لتو باری دیگر در این نقش ظاهر شده باشد. در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری)، محصول سال ۲۰۱۶، آقای لتو برای نخستین بار بزرگ ترین دشمن بتمن را به تصویر کشید. بازی جالب لتو کنار مارگو رابی در نقش هارلی کویین باعث شد تا این دو نفر به شدت مورد توجه طرفداران قرار بگیرند. حال خانم رابی در فیلم Birds of Prey باری دیگر شخصیت هارلی را به تصویر می کشد، اما لتو…

فیلم Suicide Squad توسط دیوید آیر کارگردانی شده بود، لتو و رابی، ویل اسمیت در نقش ددشات و وایولا دیویس در نقش آماندا میلر از جمله بازیگران اصلی این فیلم بودند. وقایع Suicide Squad بعد از مرگ سوپرمن اتفاق می افتاد و در آن شاهد شکل گیری یک گروه از بزرگ ترین شرورهای DCEU بودیم که از سوی دولت (سازمان آرگوس) برای انجام یک ماموریت مرگبار انتخاب شده بودند. تولید این فیلم ۱۷۵ میلیون دلار هزینه داشت اما در باکس آفیس بین المللی ۷۴۶ میلیون دلار فروخت و تبدیل به یک موفقیت تجاری بزرگ شد. این موفقیت باعث گشت تا وارنر بروس به فکر تولید ادامه این فیلم، و همچنین فیلمی اختصاصی برای هارلی کویین بیافتد.

همچنین بخوانید | تصویری جدید [سیاه و سفید] از خواکین فینیکس در فیلم سینمایی Joker

خانم Christina Hodson (فیلم Bumblebee) کسی است که فیلم‌نامه‌ Birds Of Prey را نوشته، کتی یان آن را کارگردانی می کند و فاز تولید نیز از ماه ژانویه امسال آغاز شده است؛ حال DC Universe on Film تصویر زیر را در توییتر به اشتراک گذاشته که ظاهرا خبر از بازگشت جوکر می دهند. همانطور که می بینید مارگو رابی باری دیگر در نقش هارلی ظاهر شده، جوکر نیز به نظر می رسد در پشت پنجره ایستاده ولی صورت او مشاهده نمی شود. ما می توانیم فرض کنیم که برای تصویربرداری این صحنه از جرد لتو استفاده نکرده باشند، اما او بتازگی در حساب رسمی Snapchat خودش با یک شکلک دلقک نوید بازگشت جوکر را داده است!!

جوکر

جرد لتو

تا این لحظه بطور رسمی تایید نشده که لتو در فیلم Birds of Prey حضور دارد، از طرفی او این روزها مشغول ضبط صحناتش در فیلم مارولی Morbius (موربیوس) محصول کمپانی سونی است که در لندن تولید می شود. ولی بعید نیست که برای ضبط یک صحنه کوتاه سفری کوتاه به لس آنجلس کرده باشد تا یکبار دیگر هم لباس جوکر را بر تن کند. اما ممکن است در این صحنه بطور کل صورت جوکر را نشان نـدهند و تا عبد برای همه مانند یک راز باقی بماند که چه کسی در نقش جوکر ظاهر گشته است!!

همچنین بخوانید | تولید The Batman قرار است دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شود؛

اکران فیلم Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) از تاریخ هفتم فوریه ۲۰۲۰ مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸ آغـاز خواهد شد، شاید تا قبل از شروع اکران حضور یا عدم حضور جوکر در این فیلم فاش شود، شاید.


منبع:

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.