فیلم Black Adam دواین جانسون رسما صاحب کارگردان شد؛

بعد از سالها انتظار برای ورود ابرشرور مشهور کتاب های مصور ﺩﯼﺳﯽ به سینما، اینطور به نظر می رسد که طرفداران قرار است بزودی به آرزوی خودشون برسند؛ فیلم سینمایی Black Adam قرار است واقعا ساخته شود. طی این سالها دواین “د راک” جانسون بازیگر نقش بلک ادم با انتشار پست های مرتبط در صفحه های اجتماعی خودش تلاش کرد تا طرفداران را نسبت به روند توسعه پروژه سینمایی Black Adam بروز نگه دارد، اما هیچوقت خبر چندان مهمی از این فیلم منتشر نشد.

ولی شرایط قرار است تغییر کند، چون تایید شده ژاومه کویت-سرا (بدون توقف) قرار است بر روی صندلی کارگردانی فیلم کمیک بوکی Black Adam بنشیند. تازه ترین اثر سینمایی این کارگردان Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) نام دارد که دواین جانسون و امیلی بلانت (مکان آرام) ستاره های اصلی آن هستند. حال، او قرار است باری دیگر با جانسون همکاری کند، هایرم کارسیا تهیه‌کننده Black Adam هم ژاومه کویت-سرا را بعنوان کارگردان رسمی این فیلم تایید کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم Birds of Prey با بودجه ۷۵ میلیون دلاری ساخته شده؛ ارزان ترین فیلم DCEU

بلک ادم در اصل قرار بود شخصیت شرور اصلی فیلم سینمایی Shazam باشد اما این برنامه عملی نشد و استودیو تصمیم گفت بجای اینکه او را کنار شزم قرار دهد برایش یک فیلم انفرادی بسازد. بعد از آن، خبرهای چندان زیادی از فیلم انفرادی Black Adam منتشر نشد، بجز تعدادی شایعه. مثلا یکی از این شایعه ها ادعا کرده که در این فیلم قرار است با شخصیتی به نام هاوک‌من (Hawkman) آشنا شویم، وارنر بروس نیز بعد از معرفی این قهرمان برایش یک فیلم انفرادی خواهد ساخت — این شایعه هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

فیلم بلک ادم

حالا که Black Adam صاحب کارگردان شده، احتمالا وارنر بروس بزودی تاریخ شروع فاز تولید را اعلام می کند و اگر این اتفاق رخ دهد، خیلی زود هم صاحب یک تاریخ اکران رسمی خواهد شد. ولی بدون در نظر گرفتن روند توسعه در هفته و ماه های پیش رو، همین صاحب کارگردان شدن خودش یک قدم بسیار بزرگ در توسعه Black Adam محسوب می شود. در مورد شروع تولید هم می توانیم به آخرین شنیده ها اشاره کنیم؛ فاز تولید سال آینده میلادی آغـاز می شود.

همچنین بخوانید | اولین پوستر رسمی Wonder Woman 1984: ظاهر جدید زن شگفت‌انگیز

وانر بروس در سال ۲۰۱۷ و بعد از اینکه Justice League (لیگ عدالت) شکست خورد، تصمیم گرفت DCEU را وارد مسیری متفاوت کند. برنامه ها بطور کل تغییر کردند و استودیو تمرکز خودش را بر روی فیلم های انفرادی قرار داد، و خوشبختانه نتیجه خوبی گرفت. وارنر بروس نهایت تلاش خودش را کرد تا DCEU چیزی کاملا متفاوت نسبت به دنیای سینمایی مارول باشد و از رقابت با این فرانچایز پرهیز کرد. حال Black Adam می تواند تبدیل به یکی از موفقیت های آینده وارنر بروس شود، مخصوصا با توجه به اینکه جانسون ستاره اصلی آن است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline