تهیه‌کننده Black Adam مشتاق حضور هنری کویل بعنوان سوپرمن در این فیلم است

تهیه کننده فیلم سینمایی در دست توسعه Black Adam (بلک ادم) که دواین “دِ راک” جانسون ستاره اصلی آن است، در تازه ترین اظهارات خودش فاش کرده که مشتاق است تا هنری کویل در این فیلم باری دیگر شخصیت سوپرمن را به تصویر بکشد. طرفداران راک و همچنین دنیای سینمایی دی‌سی این روزها به شدت برای تماشای این فیلم که قرار است در سال ۲۰۲۱ راهی گیشه شود هیجان زده هستند، اما هنوژ خبر خاصی در رابطه با این فیلم منتشر نشده، به همین دلیل فعلا اطلاعات کمی از آن داریم.

آقای جانسون به شخصه علاقه زیادی برای بازی در نقش بلک ادم دارد، چون عاشق ابرقهرمان هاست و همیشه دوست داشته در نقش یک ابرقهرمان ظاهر شود، پس خود او یکی از دلایلی است که فیلم Black Adam ساخته می شود. همانطور که احتمالا بارها شنیده اید، این شخصیت در اصل قرار بود با فیلم Shazam (شزم) پا به DCEU بگذارد، اما برنامه تغییر کرد و تصمیم بر این شد که برای او یک فیلم انفرادی بسازند؛ حال بلک ادم قرار است بعنوان یک ضدقهرمان معرفی شود، نه یک شرور.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران فیلم Black Adam فاش شد؛ اولین نگاه به بلک ادم

حال که این فیلم قرار است ساخته شود، شانس کمی برای بازگشت سوپرمن به DCEU وجود دارد، از طرفی هم هایرم کارسیا در تازه ترین اظهارات خودش به امکان وقوع این اتفاق اشاره کرده است. او بتازگی طی یک گفتگو درباره فیلم سینمایی Black Adam و امکان حضور هنری کویل در آن برای بازی در نقش مرد پولادین اشاره کرده است. او گفت که “دنیای دی‌سی یک دنیای شگفت انگیز است و ما آمادگی هر چیزی را داریم، ما با هنری رفیق هستیم.

فیلم بلک ادم

ظاهرا در پشت صحنه بحث هایی در رابطه با حضور سوپرمن در این فیلم صورت گرفته و افراد دخیل در این پروژه مشتاق وقوع چنین اتقاقی هستند، و خود راک هم جزو دوست های هنری کویل می باشد. کارسیا گفت “این یک برند کمیک بوکی بزرگ است. و من همیشه این ایده را دوست داشتم. چه کسی می داند؟ بلک ادم و سوپرمن با هم خیلی باحال هستند. این خیلی می تونه قدرتمند باشه‌.” اما با وجود تمام این صحبت ها، خیلی بعید به نظر میرسد که شاهد حضور آخرین پسر کریپتون در فیلم Black Adam باشیم، اما امکان حضور دیگر شخصیت ها وجود دارد.
 

همچنین بخوانید | خلاصه داستان جدید Birds of Prey اطلاعات تازه ای را فاش می کند؛

هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد Black Adam صحبت کنیم، اما هر چه که به ۲۰۲۱ نزدیک تر میشویم، اطلاعات بیشتری از این فیلم به دست ما می رسد؛ پس منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline