دواین جانسون: بلک ادم قدرت هایی مشابه سوپرمن دارد!

یکی از شخصیت هایی که خیلی دوست داریم هر چه زودتر شاهد حضورش در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) باشیم، بدون شک بلک ادم است که دواین “د راک” جانسون بعنوان بازیگر این نقش انتخاب شده. اکنون سالهاست که ما هر چند ماه یک بار خبری را در رابطه با فیلم Black Adam می شنویم، ولی قرار است بلاخره یک روز واقعا موفق به تماشای آن شویم. خود آقای جانسون هم خیلی مشتاق پوشیدن لباس این شخصیت قدرتمند است، که ظاهرا قدرت هایی مشابه سوپرمن دارد!

این ستاره پرطرفدار به تازگی مصاحبه ای داشته با MTV News، که طبق انتظار طی آن در رابطه با فیلم انفرادی Black Adam صحبت کرد و فاش نمود که چرا تا این اندازه برای بازی در این نقش هیجان زده است. طبق ادعای دواین جانسون، به این علت خیلی بلک ادم را دوست دارد: “بلک ادم قدرت هایی مشابه سوپرمن دارد. بهش فکر کنید. به همین علت خیلی باحال و هیجان انگیز است.” — پس به او حق می دهیم.

همچنین بخوانید | فیلم Black Adam دواین جانسون رسما صاحب کارگردان شد؛

احتمالا بعد از شنیدن این ادعا از خودتان می پرسید که واقعا چنین است؟ یعنی سوپرمن و بلک ادم قدرت هایی کاملا مشابه هم دارند؟ اما بدون توجه به جواب این سوال، همین که دواین جانسون چنین اعتقادی دارد خودش به اندازه کافی امیدوارکننده است. بد نیست اشاره کنیم که بلک ادم در کتاب های مصور دی‌سی بیشتر به عنوان دشمن دیرینهٔ شخصیت شزم شناخته می‌شود. این ضدقهرمان توسط اتو بایندر و سی.سی بک خلق شده‌ و برای اولین بار در نخستین جلد از مجموعه کمیک مارول فمیلی (دسامبر ۱۹۴۵) از انتشارات فاست کامیکس حضور پیدا کرد.

Black Adam

دواین جانسون سالها قبل بعنوان بازیگر نقش بلک ادم انتخاب شد و در اصل قرار بود شخصیت شرور فیلم انفرادی Shazam باشد، اما برنامه تغییر کرد و استودیو تصمیم گرفت برای او یک فیلم انفرادی بسازد. تا همین چند ماه قبل خبرهای زیادی در مورد این فیلم منتشر نمی شد، اما این اواخر جدیت پروژه بیشتر شد و اکنون واقعا در حال توسعه است. چند هفته قبل هم ژاومه کویت-سرا (Jungle Cruise) بعنوان کارگردان فیلم Black Adam انتخاب شد، که اتفاقی خیلی خوب و پیشرفتی قابل توجه برای این پروژه بود.

همچنین بخوانید | زکری لی‌وای انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود؛

حالا که Black Adam صاحب کارگردان شده، احتمالا وارنر بروس بزودی تاریخ شروع فاز تولید را اعلام می کند و اگر این اتفاق رخ دهد، خیلی زود هم صاحب یک تاریخ اکران رسمی خواهد شد. هنوز برای پیش بینی خیلی زود است، اما شک نداریم که Black Adam تبدیل به یکی از موفق ترین فیلم های DCEU خواهد شد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.