تاریخ شروع تولید Black Adam تایید شد؛ توسط دواین جانسون

سرانجام، بعد از مدتها انتظار، تاریخ شروع تولید فیلم سینمایی Black Adam (بلک ادم) توسط دواین جانسون تایید شد؛ این فیلم به شدت مورد انتظار قرار است در ماه جولای سال ۲۰۲۰ پا به فاز تولید بگذارد. جانسون که ما او را بیشتر به اسم راک می شناسیم طی چند سال اخیر تبدیل به یک ستاره درخشان در هالیوود شده است، و بزودی هم قرار است پا به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) بگذارد. اگر هالیوود از وسط نصف نشود یا دنیا به پایان نرسد، ما قرار است یک روز شاهد نقش آفرینی راک در فیلم Black Adam باشیم. او در این فیلم ضدقهرمانی به نام بلک ادم را به تصویر خواهد کشید، بزرگ ترین دشمن شزم در کتاب های مصور که نخستین بار سال ۱۹۴۵ معرفی شد و منتظریم تا شاهد ورود او به سینما باشیم.

چند سال قبل، زمانی که فیلم Shazam هنوز در حال توسعه بود، این اعتقاد وجود داشت که قرار است شخصیت بلک ادم را بواسطه این فیلم معرفی کنند و سپس برایش یک فیلم انفرادی بسازند. اما در سال ۲۰۱۷ بطور رسمی تایید شد که چنین اتفاقی قرار نیست رخ دهد و بلک ادم قبل از اینکه با شزم روبرو شود صاحب یک فیلم انفرادی خواهد شد. پس، بجای بلک ادم، دکتر سیوانا (با بازی Mark Strong) بعنوان شرور فیلم Shazam انتخاب شد و حالا هم گفته شده رویارویی شزم و بلک ادم در قسمت سوم اتفاق خواهد افتاد (تازه اگر چنین برنامه ای وجود داشته باشد). Shazam! 2 قرار است سال آینده پا به فاز تولید بگذارد، و تولید فیلم Black Adam هم سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید | زکری لی‌وای انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود؛

در توییتر، یکی از طرفداران راک تصویری از مدل او در لباس بلک ادم را به اشتراک گذاشته و نوشته که به شدت از اینکه او قرار است شخصیت بلک ادم را به تصویر بکشد هیجان زده می باشد. راک نیز در واکنش به این تصویر بعد از تشکری گرم نوشت که “این پروژه بیشتر از ۱۰ سال است که با منه، تولید در ماه جولای آغاز می شه…” در نتیجه، اکنون می دانیم که راک تابستان سال آینده درگیر پروژه Black Adam خواهد بود که برای طرفداران یک خبر فوق العاده محسوب می شود.

Black adam movie

طرفداران اکنون سالهاست که منتظرند تا دواین جانسون را در لباس بلک ادم ببینند، اما در عوض طی چند سال گذشته فقط یک سری خبرها و شایعه شنیده اند. اما این اواخر شرایط بهتر بوده و پروژه Black Adam واقعا پا به مسیر پیشرفت گذاشته است؛ مثلا بطور رسمی تایید شد که ژاومه کویت-سرا (Run All Night و Non-Stop) قرار است این فیلم را بر پایه یک فیلمنامه نوشته اَدم استیکیل کارگردانی کند. یک شایعه هم وجود دارد که ادعا کرده در فیلم The Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی جیمز گان قرار است شاهد حضور کوتاه بلک ادم باشیم. باید دوباره اشاره کنیم که فاز تولید Black Adam و Shazam! 2 خیلی نزدیک به هم آغاز خواهد شد.

همچنین بخوانید | حضور بلک مانتا در Aquaman 2 تایید شد؛

ما انتظار داریم که به لطف شهرت خود بلک ادم، و همچنین شهرت روزافزون راک، Black Adam تبدیل به یکی از عناوین بسیار موفق DCEU شود. با توجه به اینکه اکنون سالهاست منتظر ساخته شدن این فیلم هستیم، بدون شک وقتی که واقعا ساخته و راهی گیشه شود، عده زیادی مشتاق تماشا کردن آن خواهد بود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.