شخصیت بلک ادم در فیلم Shazam حضور ندارد، تنها بخاطر دواین جانسون!

همانطور که خبر دارید شخصیت بلک ادم (Black Adam) در فیلم سینمایی Shazam (شزم) حضور ندارد، تنها به دلیل تصمیمی که توسط دواین “د راک” جانسون گرفته شد. Warner Bros و DC Films این روزها مشغول لذت بردن از موفقیت های کسب شده توسط فیلم ابرقهرمانی جدیدشان هستند، فیلم لایو-اکشن انفرادی شزم با نقش آفرینی زکری لی‌وای و اَشر اَنجِل در نقش شزم/بیلی بتسون. این ابرقهرمان در اولین فیلم خودش مقابل شروری خطرناک به نام سیوانا (با بازی Mark Strong) قرار می گیرد، ولی در اصل قرار بود شرور فیلم شخصیت دیگری باشد.

چند سال قبل، زمانی که توسعه Shazam آغاز شد استودیو در نظر داشت تا بواسطه این فیلم بلک ادم با نقش آفرینی دواین جانسون را وارد ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) کنـد. راک در سال ۲۰۱۴ برای ایفای این نقش با وارنر بروس قرارداد بست، برنامه این بود که او اولین دشمن شزم باشد. اما این اتفاق رخ نداد، تنها به دلیل تصمیمی که چندین سال قبل گرفته شد؛ اوایل ۲۰۱۷ بود که اعلام شد قصد دارند داستان خاستگاه شزم و بلک ادم را در دو فیلم جداگانه روایت کنند.

همچنین بخوانید | فیلم Black Adam دواین جانسون “قطعا” ساخته می شود

اما همیشه برای ما جای سوال داشت که این تصمیم چطور گرفته شد؟ خب، اینطور به نظر می رسد که خود دواین جانسون علت اصلی عدم حضور بلک ادم در فیلم Shazam بوده است. آقای راک بتازگی یک پست در صفحه رسمی اینستاگرام خودش منتشر کرده که در آن به برنامه اصلی استودیو برای این فیلم و دخالتی که در تغییرش داشته اشاره کرده است. طبق اظهارات جانسون، او به Toby Emmerich رئیس هیئت مدیره کمپانی وارنر بروس پیشنهاد کرد که بهتر است برای بلک ادم یک فیلم انفرادی جداگانه بسازند، بجای معرفی او در فیلم Shazam.

Shazam

با توجه به اینکه آقای جانسون هم بازیگر است و هم ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻨﺪﻩ، او قدرت بیشتری نسبت به یک بازیگر معمولـی دارد. ظاهرا جانسون باری دیگر خیلی خودخواهانه عمل کرده است؛ او تصمیم گرفت خودش صاحب یک فیلم انفرادی شود بجای اینکه شخصیت فرعی یک فیلم دیگر باشد؛ اما با این وجود حرکت اشتباهی نبوده و جواب هم داده است. مخاطبین و منتقدین فیلم Shazam را مورد تحسین قرار داده اند، اما اگر راک در این فیلم بازی می کرد فروشش خیلی خیلی بیشتر می شد و می توانست راحت تبدیل به یکی پروفروش ترین عناوین DCEU شود.

همچنین بخوانید | تولید The Batman قرار است دسامبر ۲۰۱۹ آغاز شود؛

ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم که Warner Bros چه برنامه ای برای فیلم سینمایی Black Adam دارد، یا حتی نمی توانیم حدس بزنیم که چند سال دیگر باید صبر کنیم تا شاهد ورود رسمی این شخصیت به ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ باشیم، اما طبق شنیده ها فیلم انفرادی بلک ادم قرار است چند شخصیت کمیک بوکی دیگر را به ما معرفی کند؛ شامل اتم، استار گرل و هاوک‌من. اینطور که گفته شده، اگر برنامه ها تغییر نکنند، در فیلم سینمایی Black Adam بطور رسمی با هاوک‌من آشنا خواهیم شد، سپس هم شاهد تولید فیلم انفرادی Hawkman با حضور هاوک‌گرل (Hawkgirl) خواهیـم بود.


منبع: د راک

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.