تولید Black Adam دواین جانسون ممکن است تا قبل از پاییز 2019 آغاز نشود

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده ما فعلا قرار نیست موفق به تماشای فیلم سینمایی Black Adam (بلک ادم) با نقش آفرینی دواین “د راک” جانسون شویم. چند سال قبل بود که دواین جانسون برای ایفای نقش بلک ادم در ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ [یا Worlds Of DC] با کمپانی وارنر بروس قرارداد بست، او قرار بود بواسطه فیلم سینمایی Shazam (شزم!) پا به سینما بگذارد اما تغییراتی در برنامه ها ایجاد شد و آینده ابرقهرمانی آقای جانسون در هاله ای از ابهام قرار گرفت.

بعد از آن گفته شد که بلک ادم بجای حضور در فیلم یک شخصیت دیگر، خودش صاحب فیلمی انفرادی خواهد شد. این فیلم بطور غیررسمی با عنوان Black Adam شناخته می شود، و حالا اطلاعات تازه ای از آن به دستمان رسیده است. طبق شنیده ها ﻓﯿﻠﻢﻧﺎمه این عنوان در حال نگارش و تکمیل شدن است. ساخت فیلم انفرادی بلک ادم تقریبا قطعی شده ولی این امکان وجود دارد که در قسمت دوم Shazam شاهد حضور او باشیم، شاید هم فیلم انفرادی شزم اشاره ای به این شخصیت داشته باشد و مقدمات را برای ظهور او فراهم کند.

همچنین بخوانید: سازندگان فیلم سینمایی Shazam برنامه هایی برای ساخت قسمت های بعدی دارند

اینطور به نظر می رسد که توسعه فیلم Black Adam همچنان ادامه دارد اما فعلا قرار نیست شاهد شروع رسمی تولید آن باشیم. ظاهرا تقویم کاری شلوغ دواین جانسون باعث شده که وارنر بروس نتواند حداقل تا یک سال آینده استارت فاز تولید این فیلم را بزند. از طرفی Black Adam هنوز صاحب یک کارگردان نشده و این قضیه خودش جلوی پیشرفت پروژه را می گیرد — بعد از انتخاب کارگردان هم معلوم نیست چه تغییراتی در فیلم اعمال شود.

Black adam

اکنون کمپانی در نظر دارد تا ﻓﯿﻠﻢبرداری را پاییز سال آینده آغاز کند که کاملا منطقی به نظر می رسد. تولید فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) قرار است تا پایان ماه آگوست به اتمام برسد، سپس جانسون باید جلوی دوربین Hobbs and Shaw (هابز و شاؤ)، Jumanji 3 (جومانجی) و Red Notice (اخطار قرمز) برود. برای بعد از این عناوین هم تایید نشده اما ممکن است تولید Black Adam آغاز شود، البته به شرطی کـه او بعنوان شرور اصلی یک فیلم دیگر انتخاب نشود — طبق شایعه ها او قرار است شرور Suicide Squad 2 باشد که در این صورت تا ساخته شدن فیلم انفرادی خودش سالهای بیشتری طول می کشد، رویارویی با مرد پولادین در Man Of Steel 2 هم دور از انتظار نیست.

کمپانی وارنر بروس هنوز به فیلم سینمایی Black Adam یک تاریخ شروع اکران نداده، بنابراین نمی توانیم حدس درستی در مورد زمان احتمالی ورود آن به گیشه بزنیم. اجالتا منتظریم تا Aquaman (آکوامن) پا به گیشه بگذارد و سپس موفق به تماشای Shazam شویم. با توجه به نزدیکی شزم و ادم در کتاب های مصور، شاید در این فیلم اشاره ای به بلک ادم شود و سپس شاهد ورودش به DCEU باشیم.

همچنین بخوانید: بلک ادم در فیلم Shazam حضور ندارد؛ دواین جانسون تایید کرد!


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline